ترندهایی که ریحانا شروع کننده آن بود

ریحانا (ریانا) خواننده ۳۰ ساله آمریکایی است که امروزه بیشترین نفوذ را در عرصه‌ی مد دارد و هر ساله استایل‌های او در مراسمات توجه بسیاری را به خود جلب می کند. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی ترندهایی که ریحانا شروع کننده‌ی آن‌ها بوده بپردازیم.

لباس خواب به جای استایل های رسمی

این عکس مربوط به نخستین نمایشگاه “جنگ ستارگان ژاپن” در سال 2012 است. با دیدن عکس شاید فکر کنید در حال رفتن به رختخواب است اما او در حال معرفی یک ترند پرطرفدار به عرصه مد است.


این استایل هنوز هم جزو ترندهای محبوب در بین سلبریتی‌ها از جمله جی جی حدید مدل مشهور، کارولینا کورکووا و… است.

ریحانا و استفاده از لباس های مردانه

ریحانا بهتر از هر کسی مرز بین لباس مردانه و زنانه را از بین برده است. او با ترکیب شلوار جین بوی فرند، پیراهن مردانه و کفش پاشنه بلند یا تنها با استفاده از یک کت اور سایز مردانه همراه جوراب شلواری و پاشنه بلند به خوبی تضاد زنانگی و مردانگی را به رخ می کشد.

البته که سلبریتی‌های زیادی پیش از ریحانا لباس‌های مردانه پوشیده‌اند اما مهارت ریحانا در ترکیب این استایل به گونه‌ای است که توانسته این ترند را به نام خود بزند.

موی قرمز ریحانایی

البته منظور از رنگ قرمز آن رنگ موی همیشگی و تکراری در ذهنمان نیست. این رنگ مو الهام گرفته شده از شخصیت جسیکا رابیت در یک انیمیشن آمریکایی است. ریحانا قبل از کتی پری، کارلی رائه و هر کس دیگری این رنگ مو را امتحان کرد و باعث شد در آن دوره به یکی از رنگ موهای ترند در بین زنان تبدیل شود.

مدل موی ریحانایی

فکر میکنم کمتر کسی باشد که با اسم این مدل مو آشنا نباشد. این مدل مو به گونه‌ای است که اندازه‌ی قد مو از طرف دیگر بلندتر است و تضادی در اندازه‌ی موی دو طرف صورت شما به وجود می‌آورد. زمانی که ریحانا با این مدل موی جدید در مراسم های مختلف حاضر شد، باعث شد بسیاری زنان به آرایشگاه ها بروند و از آرایشگر بخواهند موهایشان را مدل ریحانایی بزند.

محصولات فنتی بیوتی

ریحانا در سال اخیر برند آرایشی خود را با نام فنتی بیوتی به راه انداخته است. او علاوه بر معرفی این محصولات باعث خلق بسیاری از ترندهای آرایشی در صنعت مد نیز است، به طوری که بسیاری از سبک‌های آرایشی برند او به ترندی در فشن شوی برندهای دیگر تبدیل شده است.

یکی از محصولات ریحانا که تاثیر بیشتری بر بازار لوازم آرایش داشته، هایلایترهای او بوده است. این هایلاترها با رنگ‌های بنفش، قرمز و طلایی، تصور ما را نسبت به هایلایتر تغییر می‌دهد.

یکی از سبک‌های آرایشی او در بهار ۲۰۱۸ طوری بود که هایلایتر و سایه به شکل کاملا ماهرانه از پشت چشم تا روی گونه و پیشانی ادامه پیدا کرده بود. گفتنی است بعد از این، فشن شوی شنل نیز در رویداد خود از این سبک آرایشی استفاده کرد.

نقش حنا

ریحانا در سال ۲۰۱۳ که ریحانا برای آلبوم diamonds تورهای جهانی برگزار کرده بود با نقش حنایی بر دست راست خود در بین عموم حضور یافت. این کار باعث شد مردم به حنا به چشم دیگری نگاه کنند و از آن به جای تتوها استفاده کنند.

زین مالک، خواننده‌ی مشهور در سال ۲۰۱۴ برای گسترش تتو مچ خود از نقش حنا استفاده کرد.

0
358
سبک زندگی ورزشی سلبریتی‌ها

سبک زندگی ورزشی سلبریتی‌ها

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
4 سال پیش

خواهران گنجه و داستان یک برند خواهرانه

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
پانزده زنی که دنیای مد را تکان دادند

پانزده زنی که دنیای مد را تکان دادند

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
4 سال پیش
زنان در طول تاریخ چگونه از صنعت مد برای پیشبرد فمینیسم استفاده کرده‌اند؟

زنان در طول تاریخ چگونه از صنعت مد برای پیشبرد فمینیسم استفاده کرده‌ان...

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
3 سال پیش
نگاهی به زندگی و استایل باربارا پالوین ، مدل معروف

نگاهی به زندگی و استایل باربارا پالوین ، مدل معروف

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
2 سال پیش