ده مدل برتر سایز بزرگ 2017

قطعا یک مدل سایز بزرگ بودن شجاعت زیادی می خواهد! باید وزن خود را نادیده گرفت و با پوستی که به خاطر چاقی دچار ترک خوردگی و شل شدگی شده در مقابل چشم میلیون ها نفر راه رفت! از طرفی همه ی آدم ها هم این مدل هارا تحسین نمی کنند. خیلی ها با عبارت هایی مثل «این مدل چقدر چاق است» یا «چطور می تواند با این ظاهر جلوی مردم راه برود و احساس زشت بودن نکند!» اعتماد به نفس این مدل هارا پایین می آورند.

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که مدت زمان زیادی خودرا تحت رژیم های سخت و ورزش های طاقت فرسا قرار داده اید؛ اما هنوز هم وقتی خود را درآینه نگاه می کنید تنها چربی های انباشته در بدنتان را می بینید و از این که با این همه تلاش سایز لباستان کوچکتر نمی شود هرروز غمگین تر و افسرده تر می شوید. شاید هم همیشه آرزوی کار کردن به عنوان مدل یا فشن بلاگر را داشته اید اما به دلیل سایز لباستان از آرزوی خود دست کشیده اید. شاید شما بعد از همه ی این تلاش ها بهتر از هرکسی بدانید که هراندامی ظرفیت تبدیل شدن به سایز صفر را ندارد و هرکسی نمی تواند اندامی شبیه سوپرمدل ها داشته باشد! پس آیا باید خود را پنهان کرد و از آرزوهای خود دست کشید؟

در اینجا با ده مدل برتر سایز بزرگ سال 2017 آشنا می شوید که تمام تابوهای شکل گرفته در دنیای مد را شکسته اند و نه تنها از آرزوهای خود دست نکشیده اند ، بلکه حرفه ی مدلینگ را ادامه داده و تبدیل به مدل هایی موفق و مشهور شده اند. همینطور این مدل های سایز بزرگ حالا تبدیل به افرادی تاثیرگذار شده اند که به زنانی با اندام های بزرگتر اعتماد به نفس ورود به دنیای مد را می دهند. با مدوپیا برای شناخت این ده مدل برتر سال 2017 از نگاه Worlds Top Most همراه باشید.

10.جاکالین ریورا (jakaliene rivera)

او یک مدل بیست و شش ساله ی اسپانیایی سایز بزرگ با وزن 175 پوند(معادل 79.5 کیلوگرم) است. او با لباس هایی که همیشه برای پوشیدن انتخاب می کند نشان می دهد که چقدر از وزن و اندام خود رضایت دارد. او علاوه بر مدلینگ در حوزه های مختلفی مثل بازیگری و تناسب اندام هم فعالیت می کند.

9.دنیل زاوالا (Danielle Zavala)

او یک مدل بیست و نه ساله است . همیشه آرزو داشته که به عنوان یک مدل فعالیت کند و هدف او اینست که تبدیل به یکی از موفق ترین مدل های جهان بشود. او 205 پوند(معادل 93 کیلیوگرم) وزن دارد و می گوید که عاشق اندام خود است!

8.جوانا دری (Johanna Dray)

او سی و یک سال دارد و مدلینگ را ده سال پیش و در سن بیست و یک سالگی آغاز کرده است. او که می گوید در آن زمان هیچ مدل سایز بزرگی وجود نداشت، یک عکاس از او درخواست می کند که مدل عکاسی های او بشود و از آن زمان جوانا به عنوان مدل فعالیت می کند. عکس های او در مجله های مهمی مثل ووگ پاریس و مجله ی گالا چاپ شده است.

7. اشلی گراهام (Ashley Graham)

اشلی یکی از مشهورترین افراد در این لیست است. او فعالیت خود را به عنوان مدل در سال 2000 آغاز کرد. خیلی زود با آژانس های مدلینگ معروفی مثل Wilhelmina Models و YM Ford Models به ترتیب در سال های 2001 و 2003 قرارداد بست و خیلی زود تبدیل به یکی از مدل های موفق و مشهور شد. او بیشتر عکس هایی در کنار ساحل از خود به اشتراک می گذارد که نشان دهنده اعتماد به نفس فراوان او درباره اندامش است. او از سلولیت هایی که روی پوستش به وضوح دیده می شوند خجالت نمی کشد و همین هم یکی از دلایل معروف تر شدن او است.

6.جنی رانک (Jennie Runk)

او شهرت خودرا از کمپین لباس های ساحلی H&M در تابستان 2013 به دست آورد. او درسیزده سالگی به عنوان یک مدل کشف شد. او در آن زمان سایز ۸ را داشت که سایزی بین مدل های معمولی و سایز بزرگ است. از او خواسته شد که یا وزنش را کم کند و به عنوان مدل معمولی فعالیت کند و یا با اضافه کردن وزنش در دسته ی مدل های سایز بزرگ قرار بگیرد. او نیز اضافه کردن وزن را انتخاب کرد. قطعا او یکی از زیباترین و موفق ترین مدل های سایز بزرگ است که شهرت بسیار زیادی نیز دارد.

5.گریزلانگل پاولا (Griselangel Paula)

او درسال 2008 حرفه ی مدلینگ را آغاز کرد و حتی قبل از آن که اولین قرارداد خودرا با یک آژانس مدلینگ امضا کند، مجله ی ایبونی شش صفحه از مجله خود را به او اختصاص داده بود.

4.ناتالی مونه (Natalie Monet)

ناتالی برنده جایزه ی «یافتن مدل Torrid’s House of Dreams » است. او برای برند (Lane Bryant) به عنوان مدل کار کرده است. او بیشتر به دلیل عکس هایش در مجله های مد مشهور است و در برنامه ی « A Perfect 14» در شبکه نتفلیکس درباره حرفه ی خود به عنوان مدل سایز بزرگ صحبت کرده است. ناتالی کشتی هم درس می دهد و در جهت ترویج شیوه درست زندگی نیز در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

3.روزی مرکادو (Rosie Mercado)

روزی مرکادو در سن سی و پنج سالگی با داشتن سه فرزند، به عنوان مدل فعالیت می کرد. تا این که در یک دوره ی کوتاه زمانی چندین اتفاق ناگوار برای او افتاد و باعث شد تا روحیه ی خود را از دست بدهد. همین هم دلیلی شد برای افزایش وزن او. وزن روزی تا 186 کیلوگرم رسید. او به دلیل افزایش وزنش دچار محدودیت های حرکتی شد تا جایی که دیگر حتی نمی توانست از فرزندان خود نگهداری کند و مجبور بود آن هارا به پرستار بسپارد. اما یک اتفاق به او تلنگری زد تا به خودش بیاید و وزن کم کند. او یک بار مجبور شد برای سوار شدن به هواپیما بلیت دو صندلی کنار هم را بخرد چراکه روی یک صندلی دیگر نمی توانست بنشیند! او از آن روز به بعد وزن خود را کم کرد و حالا دوباره به عنوان یک مدل سایز بزرگ موفق فعالیت می کند.

2.لورنالیتز بایز (Lornalitz Baez)

او که از نوجوانی دوست داشت یک مدل بشود، بادیدن مدل هایی که همیشه لاغر و متناسب به نظر می رسیدند احساس می کرد که باید وزن کم کند. تا جایی که دچار اختلال در غذاخوردن شد. اما کمی بعد به خود آمد و دریافت که این کار به سلامتی او آسیب می زند. اما از آن جایی که علاقه ی او به مدلینگ همچنان دروجودش شعله ور بود، این حرفه را ادامه داد و درحال حاضر یکی از مشهورترین مدل های سایز بزرگ است.

1.فلوویا لاسردا (Fluvia Lacerda)

فلوویا معتقد است که زیبایی در کوچکی اندام نیست! او می گوید تنها کافی است که لباسی متناسب با اندام خود پیدا کنید، طوری که وقتی خود را درآن لباس می بینید لبخند روی لبانتان بنشیند! او می گوید که با دقت بیشتر در انتخاب لباس، می توان در طول زمان به یک استایل متناسب با اندام خود دست یافت و با هراندامی ظاهری زیبا داشت.

حالا که این ده مدل برتر سایزبزرگ 2017 را شناختیم، میبینیم که یک چیز در تمام این مدل های جذاب مشترک است و آن دیدگاه آنان نسبت به زیبایی است. آن ها معتقدند که بهترین راه برای زیبایی، داشتن اعتماد به نفس است و این اتفاق زمانی در ذهن شما می افتد که طرز فکرتان را درباره زیبایی تغییر بدهید. باید باور داشته باشید که تنها سوپرمدل های سایز صفر زیبا نیستند، بلکه هرکسی با هر اندامی و با هر رنگ پوستی زیباست، به شرطی که خود را همان طور که هست بپذیرد و باور داشته باشد. آیا شما هم با این ده مدل برتر سایز بزرگ 2017 موافق هستید؟!

0
248
استایل لولیتا چیست؟

استایل لولیتا چیست؟

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
لباس “پرنسس بل” دیزنی چقدر به واقعیت زمان خود نزدیک است؟!

لباس “پرنسس بل” دیزنی چقدر به واقعیت زمان خود نزدیک است؟!

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
4 سال پیش
آشنایی با انواع کلاه‌ها و هرآنچه از تاریخچه‌شان باید بدانیم!

آشنایی با انواع کلاه‌ها و هرآنچه از تاریخچه‌شان باید بدانیم!

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
مد پایدار و اهمیت آن در آینده‌ی کره‌ی زمین

مد پایدار و اهمیت آن در آینده‌ی کره‌ی زمین

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
1 سال پیش

بهترین ماسک های صورت خانگی (سری دوم)

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش