بررسی استایل زانیار خسروی

در مطالب پیشین استایل برادر زانیار خسروی، خواننده‌ی محبوب ایرانی سیروان خسروی را برای شما طرفداران و علاقمندان بررسی کردیم و هم‌اکنون به سراغ استایل خود زانیار خسروی می‌رویم که او هم مانند برادر هنرمندش، در عرصه‌ی موسیقی فعالیت می‌کند. اگر طرفدار این خواننده‌ی دوست‌داشتنی و خوش استایل هستید، تا آخر این مطلب با ما همراه شوید.

به طور کلی اگر بخواهیم استایل هر سلبریتی‌ را چه ایرانی یا خارجی بررسی کنیم، متوجه‌ی این نکته می‌شویم که به طور دقیق نمی‌توانیم استایل آن‌ها را در ابعاد سبک شناسی مد و فشن شناسایی کنیم. دلیل این موضوع آن است که هر کدام از سلبریتی‌ها استایل منحصر به فردی دارند و در موقعیت‌های مختلف و جایگا‌ه‌های خاص و ویژه استایلشان تغییر می‌کند. در مورد زانیار خسروی اگر بخواهیم از دیدگاه کلی سبک شناسی به استایل او نگاه کنیم، سبک و سیاق پوشش او کاملا کژوال است و در بعضی موقعیت‌ها هم او را با استایل کلاسیک می‌توانید ببینید.

بیوگرافی زانیار خسروی

زانیار خسروی برادر کوچک‌تر سیروان خسروی است. او زاده‌ی ۲ اردیبهشت سال ۱۳۶۴ در شهر تهران است. او خواننده،آهنگ‌ساز، ترانه سرا و تنظیم کننده در سبک هیپ هاپ، پاپ و رپ است. از ساز‌هایی که این هنرمند می‌‌نوازد، می‌توان به پیانو و گیتار اشاره کرد که در نواختن آن‌ها تبحر دارد. زانیار و برادرش سیروان اصالتا کرد هستند، پدرشان کرمانشاهی و مادرشان سنندجی است. زانیار به همراه برادر بزرگ‌تر خود سیروان، از سنین کم به فراگیری موسیقی پرداخت ولی برخلاف سیروان که از همان ابتدا تمام علاقه و تمرکزش متوجه‌ی دنیای موسیقی پاپ بود، زانیار کمی بعد از دنیای موسیقی فاصله گرفت و علاقه‌ی خاصی به ورزش فوتبال نشان داد.او تا سال ۷۶ فوتبال بازی می‌کرد، اما به خاطر کنکور مجبور شد از دنیای فوتبال هم کنار بکشد و فاصله بگیرد، شاید تحت تاثیر موقعیت شغلی پدرش که وکیل دادگستری است او تصمیم گرفت که به تحصیل در رشته‌ی حقوق بپردازد. بنابراین لیسانس خود را از دانشگاه علم و فرهنگ گرفت

چرا استایل کژوال؟

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم انتخاب این سلبریتی برای استایل شخصی خود، سبک کژوال است که معمولا خیلی از آقایان به این سبک برای پوشش خود علاقمند هستند.نکته‌ی مهمی که در مورد این استایل وجود دارد، این است که به راحتی تمامی آیتم‌های آن پیدا می‌شود و استفاده از رنگ‌ها و فرم‌ها و دوخت‌های متفاوت در این استایل آزاد است به گونه‌ای که از حالت راحت و روزمره‌ی خود خارج نشود و شکلی غیر‌معمول و عجیب نداشته باشد. استایل کژوال با مینیمال فرق دارد، پس هیچ‌گاه این دو سبک را با هم اشتباه نگیرید.اگر فقط کمی به استایل زانیار دقت کنید، متوجه می‌شوید که آیتم‌های به‌کار برده در استایلش رنگ‌های روشن و تیره تلفیقی استفاده شده و تمامی آیتم‌ها از شلوار گرفته تا اکسسوری از نظر جنس و فرم بسیار راحت هستند و در برند‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت پیدا می‌شوند. اگر زانیار خسروی خواننده‌ی مورد‌علاقه‌ی شماست، خبر خوبی برایتان داریم، در ادامه‌ی این مطلب شما می‌توانید از استایل زانیار الهام گرفته و در سبک پوشش خود به‌کار بگیرید، دیگر چی از این بهتر؟

تی‌شرت مشکی، آیتمی جذاب

یکی از آیتم‌های جذابی که نه تنها برای استایل کژوال بلکه برای سبک و سیاق‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، تی‌شرت مشکی است که از نظر تناژ رنگی چون رنگ خنثی به حساب می‌آید با هر نوع رنگ پوستی خوب به نظر می‌رسد.زانیار هم در استایل خود از تی‌شرت مشکی استفاده می‌کند، درست مثل برادرش سیروان ! به نظر می‌رسد که این دو برادر خوش‌صدا و خوش استایل می‌دانند که چه آیتم‌هایی به آن‌ها می‌آید. داشتن یک تی‌شرت مشکی در کمد لباس‌هایتان بسیار خوب می‌تواند باشد، چرا که شما به راحتی می‌توانید آن‌ را با آیتم‌های دیگر بپوشید و ست کنید.

تی‌شرت‌های پترن‌دار

به طور کلی استفاده از آیتم‌های پترن‌دار و طرحدار در استایل آقایان ترندی به حساب می‌آید و به نوعی جذابیت آن‌ها را چند برابر می‌کند. پس بد نیست که آقایان در مورد خرید آیتم‌های پترن دار اللخصوص تی‌شرت‌های طرحدار، فکر کنند. زانیار خسروی هم با تی‌شرت‌های پترن‌دار دیده شده و بار‌ها از این آیتم در استایل خود استفاده کرده است، اگرچه که این آیتم‌ به دلیل طرحدار بودنش، به سختی ست و هماهنگ می‌شود اما گاهی ایجاد تنوع در استایل روزمره‌ی خود لازم است. همیشه که نمی‌توانید با تی‌شرت‌های پولو یقه‌دار مشکی، سفید، سرمه‌ای یا خاکستری سر کنید!!! پس سعی کنید حداقل چند آیتم طرحدار در کمد لباس‌هایتان داشته باشید، شاید برای روز مبادا به آن احتیاج پیدا کنید.

کلاه، اکسسوری‌‌ دوست‌داشتنی

زانیار استایل کژوالی دارد و معمولا در این سبک و سیاق پوشش به خصوص برای آقایان استفاده از اکسسوری‌ها مرسوم نیست یا اگر هم باشد، کم است. زانیار را با کلاه‌های کلاسیک یا حتی در بعضی مواقع کپ می‌توانید ببینید و استفاده از کلاه در مورد استایل این سلبریتی باسلیقه‌ی ایرانی می‌تواند جذابیت خاصی به سبک و سیاقش ببخشد. نظر شما چیست؟ به نظر شما چه اکسسوری‌های می‌توان در استایل و سبک کژوال برای آقایان به‌کار برد؟

0
516

تایخچه لباس آتش نشانی

آتش نشانی یک حرفه پر خطر است که به تجهیزات تخصصی برای افزایش ایمنی در حین آتش سوزی نیاز دا...

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
10 ماه پیش
ترندهایی که ریحانا شروع کننده آن بود

ترندهایی که ریحانا شروع کننده آن بود

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
بررسی تحولات مد دهه 1970

بررسی تحولات مد دهه 1970

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
4 سال پیش
نگاهی به استایل‌های کانیه وست

نگاهی به استایل‌های کانیه وست

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
1 سال پیش
دتاکس را به برنامه‌ی زندگی سالم خود اضافه کنید

دتاکس را به برنامه‌ی زندگی سالم خود اضافه کنید

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش