چقدر درباره پرنسس بئاتریس،عروس سلطنتی بعدی می‌دانید؟

بئاتریس الیزابت مری، پرنسس یورک، متولد 8 آگوست 1988، فرزند بزرگ پرنس اندرو، دوک یورک و سارا فرگوسن، دوشس سابق یورک است. او در نوبت جانشینی سلطنت، نفر نهم و دومین شخص مونث، پس از پرنسس شارلوت و قبل از پرنسس یوجینی ، خواهر کوچکتر خود میباشد. منتشر شدن عکس های نامزدی و اخبار مربوط به مراسم ازدواج او در سال آینده، بهانه ای برای نوشتن این متن شد. پس در ادامه با مدوپیا همراه باشید تا با پرنسس بئاتریس، بیشتر آشنا شوید.

نام مستعار از طرف پرنسس یوجینی

با این که عنوان سلطنتی پرنسس بئاتریس ، علیاحضرت پرنسس بئاتریس الیزابت مریِ یورک می‌باشد، اما پرنسس یوجینی ، اورا “بئا” یا “بی بی” صدا میکند!

تحصیل در رشته تاریخ

بئاتریس در مدرسه‌های “Upton House” ، “Coworth Park” ، “Coworth Park” و “St. George” درس خوانده و سپس در سال 2011 از دانشگاه “Goldsmiths” لندن در رشته تاریخ، فارق التحصیل شده است.

شغل تمام وقت

بئاتریس و یوژنی برخلاف پسرعموهایشان ویلیام و هری که مرتبا در حال شرکت در مراسمات و برنامه‌های عمومی هستند، شغل شخصی خود را راه اندازی کرده است . بر اساس اخبار منتشر شده از وبسایت دوک یورک، پرنسس جوان، یک شغل تمام وقت و بیزینسی دارد. او معاون و مسئول بخش مشارکت و استراتژی شرکت “Afiniti” است که با استفاده از هوش مصنوعی، سعی در ارتقاء ارائه خدمات به مشتریان دارد.

بئاتریس شغل خود را به عنوان یک تحلیلگر پژوهشی در یک شرکت خصوصی آغاز کرد و سپس به عنوان کارمند توسعه کسب و کار در شرکت سونی، مشغول به کار شد و بعد سهام شرکت “Sandbridge Capital” را خرید.

پرنسس نیکوکار

بئاتریس، سفیر “Street Child” است. خیریه‌ای که توسط مادرش تاسیس شده و هدف آن، حمایت از تحصیلات و آموزش زنان و کودکان در کشورها و مناطق محروم می‌باشد. او با شراکت با چند تن از دوستانش، بنیاد خیریه “The Big Change” را برای حمایت مالی از جوانان راه اندازی کرده است. پرنسس بئاتریس همچنین حامی بسیاری از سازمان ها و بنیادهای خیریه مانند : “Teenage Cancer Trust” و “the Oscar’s Book Prize” می‌باشد.

بیماری دیسلِکسیا

پرنسس بئاتریس مبتلا به بیماری دیسلکسیا یا خوانش پریشی یا دش خوانی است. این اختلال موجب ناتوانی در روان خوانی و یا درک مطلب میشود و می‌تواند در رابطه با دیکته، مهارت شنوایی و حافظه کوتاه مدت، مشکل ساز باشد. همچنین دیسلکسیا معمول ترین ناتوانی آموزشی می‌باشد و هیچ ربطی به هوش و میزان آیکیوی فرد ندارد. از این رو، اکثر فعالیت‌های خیرخواهانه بئاتریس، مربوط به خیریه‌هایی با هدف کمک به مبتلایان دیسلکسیا بوده است.

مهمانی بالماسکه برای تولد هجده سالگی

در سال 2006، بئاتریس برای تولد هجده سالگی خود، یک مهمانی بالماسکه برگزار کرد و مهمانان همگی با لباسهای مبدل و ماسک در آن، شرکت کردند! عکس های این مراسم توسط عکاس بریتانیایی-آلمانی مشهور ، کنت “نیکولای ون بیسمارک” گرفته شده اند که البته از اعضای خانواده اشرافی آلمانی “بیسمارک” می باشد.

دوستان مشهور پرنسس بئاتریس

دوستان صمیمی و مشهور بئاتریس، کارلی کلوس، مدل آمریکایی، الی گولدینگ، خواننده بریتانیایی و میشا نانو، فشن دیزاینر آمریکایی هستند. آن ها حتی در ماه اپریل سال 2018 با یکدیگر برای تعطیلات، به وادی رُم یا دره ماه در کشور اردن سفر کردند. در سال 2018 زمانی که کارلی نامزدی خود را از طریق فیس تایم با پرنسس بئاتریس درمیان گذاشت و واکنش او را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، بصورت اتفاقی صفحه اینستاگرام شخصی پرنسس بئاتریس را نیز منتشر کرد!

تجربه بازیگری در سینمای هالیوود

پرنسس بئاتریس به عنوان اولین شخص در خانواده سلطنتی بریتانیا که در یک فیلم سینمایی نقش دارد، در سال 2009 در فیلم سینمایی “ویکتوریای جوان” با حضور بازیگرانی مانند امیلی بلانت و پاول بتانی، با نقشی کوتاه ظاهر شد.همچنین تهیه کنندگی این فیلم را مارتین اسکورسیزی ، کارگردان برجسته آمریکایی و سارا فرگوسن، دوشس یورک برعهده داشتند.

مشکلات اضافه وزن

مادر پرنسس بئاتریس، سارا، دوشس یورک، بخاطر تلاش های بسیارش در زمینه اقدامات مربوط به کاهش وزن مشهور است. از نظر او، پرخوری در خانواده سلطنتی امری معمول می‌باشد و همچنین او پرنسس بئاتریس را در سن 8 سالگی، تحت رژیم غذایی قرار داده بود. خود پرنسس بئاتریس نیز گفته در دوران نوجوانی درحال مبارزه با اضافه وزن و بدن خود بوده است.

استفاده از آیتم های تکراری

ظاهرا کیت میدلتون، دوشس کمبریج، تنها عضو خانواده سلطنتی نیست که لباس ها و آیتم های تکراری را در موقعیت های مختلف استفاده میکند؛ چرا که پرنسس بئاتریس هم این کار را انجام داده است. مانند پاشنه بلندهای مشکی رنگی که هم در مسابقات اسب سواری سلطنتی “اَسکِت” و هم در مراسم ازدواج دوست صمیمی خود الی گولدینگ، پوشیده بود و این موضوع به ما ثابت می‌کند که پوشیدن چند باره لباسها ، از زیبایی استایلمان کم نمیکند.

حضور سلطنتی در مت گالا

پرنسس بئاتریس به عنوان دومین عضو خانواده سلطنتی پس از پرنسس دایانا که در سال 1995 در مت گالا شرکت کرد، در سال 2018 با لباسی از برند آلبرتا فرتی، در این مراسم حضور پیدا کرد.

عروس سلطنتی بعدی

در ماه مارچ امسال، بئاتریس در یک ایونت برای جمع آوری کمک مالی در گالری پرتره ملی لندن به همراه “ادواردو مَپِلی موتزی” پسر کنت “الکس مپلی موتزی” یک ورزشکار سابق المپیک و البته دارای ریشه خانوادگی از اشراف زادگان ایتالیایی، دیده شد. سپس با حضور آنها باهم در مراسم ازدواج دختر عموی دوم بئاتریس، لیدی گَبریلا ویندزور، حدس و گمان درمورد رابطه شان بیشتر شد. سرانجام بئاتریس و ادواردو در ماه سپتامبر سال 2019، در کشور ایتالیا باهم نامزد کردند و مراسم عروسی آنها قرار است در سال 2020 برگزار شود. همچنین بئاتریس پیش از ادواردو به مدت ده سال با رئیس شرکت اوبر، دِیو کلارک، در رابطه بود که در سال 2016 به پایان رسید.

نظر شما درباره سبک زندگی پرنسس بئاتریس چیست ؟


0
898
راهنمای استایل فرانسوی برای تابستان

راهنمای استایل فرانسوی برای تابستان

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
مد پایدار و اهمیت آن در آینده‌ی کره‌ی زمین

مد پایدار و اهمیت آن در آینده‌ی کره‌ی زمین

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
1 سال پیش
معرفی کامل و بررسی استایل کیم کارداشیان

معرفی کامل و بررسی استایل کیم کارداشیان

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
داستان ابروهای نخی؛ بریتیش ووگ سپتامبر 2018

داستان ابروهای نخی؛ بریتیش ووگ سپتامبر 2018

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
با سوپر مدل جذاب، سیندی کرافورد بیشتر آشنا شوید

با سوپر مدل جذاب، سیندی کرافورد بیشتر آشنا شوید

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش