نگاهی به زندگی و استایل باربارا پالوین ، مدل معروف

باربارا پالوین یکی از مشهورترین و پردرآمدترین مدل‌های دنیای مد است. او که از مدل های برند ویکتوریا سیکرت هم محسوب می‌شده است، با 24 سال سن به موفقیت‌های زیادی در عرصه‌ی مدلینگ دست پیدا کرده است. در این مطلب مدوپیا به معرفی این مدل مشهور و بیان رازهای زیبایی او می‌پردازیم.

معرفی و زندگی باربارا پالوین

معرفی و زندگی باربارا پالوین

– باربارا پالوين مدل و بازيگر مجارستانى است كه در ٨ اكتبر ١٩٩٣ ، در بوداپست مجارستان به دنيا آمد. او با قد ١٧٢ سانتیمتر و وزن ٥٥ كيلوگرم از مدل هاى مطرح به شمار می‌آید.

– او در سال ٢٠٠٦ و در سن ١٣ سالگى در حالى كه با مادرش در خيابان هاى بوداپست قدم می‌زد كشف شد.

– در همان سال اولين مقاله درباره باربارا، عكاسى و در مجله اسپر منتشر شد. او براى کمپانی‌هاى بزرگى از جمله جورجيو ارمانى، اچ اند ام، ويكتوريا سیكرت، لويى ويتان، ميوميو و… مدلینگ انجام داده است.

– بسيارى از منتقدان علت شهرت باربارا پالوین را شباهت بسيار زيادش به مدل روسى ناتاليا ووديانوا ميدانند.

– باربارا پالوین در فيلم هركول در نقش انتيماچ بازى كرده است.

– تصوير او بر روى مجلات مطرحى از جمله هارپرز بازار، ال، گلمور، ووگ و..قرار گرفته است.

– او در سال ٢٠١٠ براى برند پرادا كت واك انجام داده است. همچنين او براى لويى ويتان، ميوميو، نينا ريچى، شنل، ويكتوريا سیكرت، كلوين كلاين و… كت واك انجام داده است.

– او در سال ٢٠١٢ فرشته ويكتوريا سيكرت شد.

– او در سال ٢٠١٣ چهره تبليغاتى جين‌هاى برند گس (Guess) شد.

– او در سن 19 سالگی به عنوان جوان ترین و جدیدترین عضو لورآل (L’Oreal) پاریس اعلام شد و در نتیجه به گوئن استفانی و کلودیا شیفر، به عنوان اعضای خانواده‌ی لورآل پاریس پیوست (او چهره تبليغاتى برند لورال و سفير اين برند بوده است).

-ميراندا الموند، سردبير مجله ووگ بريتانيا درباره باربارا پالوین ميگويد “ما باربارا را انتخاب كرديم زيرا او قطعا داراى ظاهرى جذاب و کم نظیر و چیزی بين بروک شيلدز جوان و ناتاليا ووديانوا دارد.”

– باربارا پالوین از دوستان كارا دلوين مدل مشهور ميباشد.

– او از كيت ماس و ناتاليا ووديانوا از مدل هاى مورد علاقه خود ياد می‌كند.

– يكى از رازهاى زيبايى باربارا اين است كه او صورت خود را با آب سرد مي‌شوید و شير زياد مي‌نوشد.

– به طرفداران دختر باربارا، باربلا و به طرفداران پسرش باربلوس ميگويند.

– او به زبان هاى مجارى ،انگليسى و فرانسوى تسلط دارد.

– باربارا توجه كارل لاگرفلد را، با حضور در شو اوت کوتور شنل در سن‌تروپه جلب كرد و لاگرفلد از باربارا براى تبليغات لوازم آرايش و عطرهاى شنل استفاده كرد.

– اخيرا باربارا به عنوان سفیر نام تجاری “آمازون مد” انتخاب شده است.

– اخيرا باربارا به عنوان سفیر نام تجاری “آمازون مد” انتخاب شده است.

نگاهی به استايل باربارا پالوین از زبان خودش

باربارا بارها در مصاحبه هایش تاکید کرده است که: “براى من بسيار مهم است در لباسى كه می‌پوشم احساس راحتى داشته باشم و حس خوشایندی به من دست بدهد. اگر در لباسى احساس خوبى نداشته باشم هرگز آن را نمی‌پوشم.”

او در مورد لباس‌هايى كه در فرش قرمزها می‌پوشد می‌گويد: “من سعى می‌كنم روى بخش‌هايى از بدنم كه فكر می‌كنم نقاط قوت هستند، مانند دور كمرم که باریکتر است تمركز كنم.

بعضى از مردم بخش هاى زيادى از بدن خود را نشان می‌دهند اما من كمى خجالتى هستم.”

او همچنین اضافه می کند: “من اخيرا براى مراسم ها لباسهايى از برند philosophy di lorenzo serafini و الكساندر ونگ پوشيدم كه فوق‌العاده بودند، ولى من يك لباس را فقط به خاطر برند و مارک آن نمی‌پوشم. براى من مهم است كه آن لباس به من بیاید.”

ساده و بی‌دردسر كلمه كليدى من است. من بيشترين احساس راحتى را در يك تيشرت اورسايز و بوت هاى بلند ميكنم.

رنگ مشكى فوق العاده است و من فكر ميكنم اين باعث ميشود همه چيز بسيار لوكس به نظر بيايد، به خصوص وقتى كه شما تصاوير خود را در حالى كه لباسى سياه داريد ميبيند.

در حال حاضر من در بیشتر اوقات از رژ لب هاى تيره استفاده ميكنم، ولى ظاهر طبيعى و بدون آرايش را هم دوست دارم.

هر چيزى كه من راجع به مسائل زيبايى و آرایشی آموخته ام ، از پشت صحنه فشن شوهایی که شرکت کرده ام سرچشمه ميگيرد. چون وقتى تنها ١٣ سال سن داشتم شروع به كار مدلینگ كردم و در آن سن هيچ ايده اى در این زمینه نداشتم.

انتخاب من برای فرش قرمز ها برند لوبوتان است. اما در استفاده روزمره بیشتر اوقات اسنيكرز های فنتی ریحانا براى پوما را ميپوشم. همچنين بوت هاى palvini که در فروشگاه كفشى كه خانوداه ام، در بوداپست راه اندازی کرده اند نیز از کفش های مورد علاقه من است.

من عاشق كوله پوشتى ها هستم زيرا كه آن‌ها به راحتى حمل ميشوند و به من ظاهرى كژوال و روزمره ميدهند.

وقتى ١٦ سال داشتم، براى اولين بار از محل كارم براى من هدیه ای فرستاده شد؛ يك جفت شلوار چرم. من هنوز آن شلوار ها را دارم.

برای سفر های کاری، چمدانم را براى هر نوع آب و هوايى، با لباس پر ميكنم. شغل ما پر از سفرهای غیرمنتظره است و ممكن است در نهایت سر از ايسلند دربیاورم. دقیقا همانجاست كه من به خاطر همراه داشتن كت زمستانى ام خوشحال خواهم شد.

من هميشه ترجيح ميدادم كه استايلى كژوال و ورزشى داشته باشم، ولى همان طور كه بزرگتر ميشوم سعى ميكنم كه استايلم زنانه تر باشد. لباس هايى كه من ميپوشم معمولا بستگى به احساسى كه آن روز دارم انتخاب و پوشيده ميشوند. من يك روز لباسى فوق العاده ظريف و دخترانه ميپوشم و روز بعد از خودم ميپرسم “هى چى شده؟”و لباسى كاملا متفاوت از ديروز با يك كلاه كپ ميپوشم.

0
755
راهنمای داشتن مو های لَخت و ابریشمی

راهنمای داشتن مو های لَخت و ابریشمی

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش

بیز آیز، خلقت نسیم صحت

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
6 سال پیش
نگاهی به تحولات مد دهه 1980

نگاهی به تحولات مد دهه 1980

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
4 سال پیش
دتاکس را به برنامه‌ی زندگی سالم خود اضافه کنید

دتاکس را به برنامه‌ی زندگی سالم خود اضافه کنید

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
5 سال پیش
نگاهی به میکاپ سوفیا لورن

نگاهی به میکاپ سوفیا لورن

1674408029.jpg
تحریریه مدوپیا
4 سال پیش