چگونه لاغر به نظر برسیم ؟

چگونه لاغر به نظر برسیم ؟

شاید شما هم مانند من ،روزی چندین بار این سوال را ،زمانی که جلوی آینه می ایستید از خودتان می پرسید. به غیر از ورزش و رژیم های سخت ، درست لباس پوشیدن کمک زیادی به لاغر نشان دادن اندام ما می کند. امروز راهکارهایی را به شما نشان خواهیم داد که می توانید از آنها کمک بگیرید.

-از لباس های کوتاه دوری کنید

اگر سعی در باریک نشان دادن اندام خود دارید ، از دامن های کوتاه ، شلوار های کوتاه ( شلوارک های بگی..) فاصله بگیرید.به جای اینها ، به دنبال شلوار های جین وپارچه ای راسته و یا تقریبا جذب تا مچ پا و دامن های تا زانو باشید و این نکته را در ذهنتان داشته باشید که همواره از رنگ های تیره مانند مشکی و سورمه ای استفاده کنید.

 

long pants

-برنزه شوید !

درخشش و خوش رنگی پوست تاثیر به سزایی دارد و چون همیشه دسترسی به نور خورشید برای ما امکان پذیر نیست ، می توانیم به سالن های سولاریوم مراجعه کنیم و یا اگر به دنبال راه کم خطر تری هستید، از کرم های برنزه کننده روی پا ها ، بازو ها و گردن خود استفاده کنید

042116-self-tanners-lead-4

-پاشنه بلند بپوشید

اما نه هر پاشنه بلندی ! کفش های نوک تیز با پاشنه ی باریک حداقل 7 سانتیمتر. کفش هایی که پاشنه های ضخیم دارند و مربعی شکل هستند ، پا ها را کوتاه تر و چاق تر نشان میدهندو بدانید که کفش های کرم و رنگ پا باعث بلند و باریک نشان دادن پاهای شما می شود.

 

59b412861ec9d212370de78912cb908d

 

-لباس های متناسب اندام خود بپوشید

با توجه به فرم بدنتان و سایزی که دارید، لباس انتخاب کنید . توجه کنید که نوع لباس پوشیدن برای هر اندامی فرق دارد . مشخص کنید که بدن شما چه فرمی دارد (گلابی شکل ، مستطیلی ، سیبی شکل و…) و سپس به دنبال لباس مناسب خود باشید.در صورتی هم که لباس مناسب پیدا نمیکنید ، یه خیاط ماهر استخدام کنید.

 

body type

 

-از یک رنگ استفاده کنید

یک رنگ پوشیدن و یا اصطلاحا ” منوکروم” لباس پوشیدن، کمک به ایجاد یه تصویر عمودی و باریک از بدن شما می کند . چه بهترکه از رنگ های تیره و یا رنگ کرم استفاده کنیم.

 

منوکروم

Black on Black on Black

 

-شلوار های فاق بلند بپوشید

اگر دنبال کننده ی تازه های دنیای مد باشید ، می دانیدکه شلوار های فاق بلند حضوری دوباره در مغازه ها پیدا کرده اند و چی بهتر از این. این شلوار ها راه حلی سریع برای لاغر تر نشان دادن اندام ما هستند . باعث باریک شدن کمر و جمع شدن شکم می شوند. توصیه ی ما این است که دنبال شلوار های دمپا با رنگ تیره باشید.

 

784d68b9ff61ffdb2f4fbda93c5b3f7c

0bd22aeed622c9e4a3f79d00dd463af1

 

-کمربند استفاده کنید

روی شومیز ها ، پیراهن ها و حتی کت های نه چندان جذب ، یک کمربند باریک ببندید و تغییر محسوسش را مشاهده کنید.

 

ad1c3eaaac57ee8893853ac22d9e992f

 

-از اکسسوری های مختلف استفاده کنید

گوشواره های بزرگ ، گردنبند های بلند و برجسته ، بستن روسری و شال های تزیینی به دور گردن و حمل کیف هایی که بر روی دوش قرار می گیرند توجه ها را از بخش های دیگر اندام به خودشان جلب می کنند.

 

accessories

fashion_accessory_rules_fashionisers

4.1/5 (30)

به این مطلب امتیاز دهید

0 1 2 3 4 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
error: محتوای محافظت شده