Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

اکسسوری های زنانه

4.29/5 (52)

اکسسوری های زنانه

هر خانمی در هر سنی ، در هر شغل و سمتی ، علاوه بر لباس هایش برای کامل کردن استایل خود ، احتیاج به اکسسوری هایی دارد که معرف استایل شخصی خود باشد و امروز در نظر داریم تا اکسسوری های مورد نیاز هر خانمی را معرفی کنیم.

 

ساعت

در دنیای امروزی تلفن های همراه و گجت های پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند بسیار فراگیر شده اند اما همچنان داشتن یک ساعت مچی عقربه دار، نشان دهنده ی استایل شخصی و از ضروری ترین اکسسوری هایی است که هر خانمی به آن احتیاج دارد . متناسب با سن خود و استایلی که دارید می توانید ساعت های زیبایی با بند های استیل ، چرمی ، جواهر نشان و… انتخاب کنید. بعضی از افراد هم علاقه ی زیادی نسبت به ساعت های گرانقیمت دارند ، اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید ،پول خود را  روی مارک هایی مانند  ” رولکس ” سرمایه گذاری کنید زیرا با گذشت زمان ، ارزش این ساعت ها بالاتر می رود.

 

ساعت زنانه بند چرمی
ساعت زنانه بند چرمی
ساعت رولکس زنانه
ساعت زنانه رولکس
ساعت زنانه
ساعت زنانه بند چرمی

 

عینک

این ایتم مهم فقط یک شی تزئینی نیست و مخصوصا در روز های تابستان باید همراه شما باشد تا از چشمان شما در برابر نور خورشید محافظت کند .فرم صورت خود را بشناسید تا بتوانید فریم مناسب را پیدا کنید.

 

 

عینک فریم دایره
عینک زنانه فریم دایره
عینک زنانه مناسب زنان مسن
عینک زنانه برای زنان مسن
عینک زنانه
عینک زنانه

گردبند

درست است که انواع مختلف و زیبایی از گردبند ها در بازار موجود است اما پیشنهاد ما به شما ، خریدن گردبند هایی ساده با آویز های کوچک و ظریف است  . مزیت این مدل گردنبند ها به مدل های دیگر این است که با انواع اقسام لباس ها ( شومیز، کت ، پیراهن ) ست میشوند و ما به دنبال گردنبندی هستیم که نه تنها یک بار ، بلکه بار ها بتوانیم از آن استفاده کنیم.

این مطلب را از دست ندهید  9 قانون همیشگی خانم‌های شیک‌پوش

 

 

گردنبد
گردنبند های ظریف
گردنبند های ظریف
گردنبند های ظریف

انگشتر

از این دسته از اکسسوری ها هم  می شود همه جا استفاده کرد و می توانند همیشه همراه انگشتان ما باشند . ازچند تا حلقه های ظریف و باریک و یا انهایی که یک نگین کوچک دارند می توان همه جا استفاده کرد حتی ادارات اما انگشتر هایی با نگین های برجسته و درخشان ، مخصوص میهمانی ها است و باید به تنهایی استفاده شوند.

 

 

رینگ های ساده
رینگ های ساده
انگشتر های بزرگ
انگشتر بزرگ و برجسته
انگشتر های بزرگ
انگشتر های بزرگ
انگشتر های برجسته و درخشان
انگشتر برجسته و درخشان

 

گوشواره

همیشه برای زیبا تر نشان دادن لباسی که پوشیده ایم ، احتیاجی به گردنبند های بزرگ نیست ، می توانیم با یک جفت گوشواره ی زیبا و کمی هم برجسته جلوه ی زیبایی به لباس های مان بدهیم . فقط توجه داشته باشید که هنگامی که از گوشواره  های بزرگ استفاده میکنید ، ازگردنبد  استفاده نکنید چون تصویری شلوغ و گیج کننده ایجاد میکنند.

گوشواره های درخشان و نگین دار
گوشواره های نگین دار
گوشواره های ساده
گوشواره های ساده
گوشواره های درخشان
گوشواره های برجسته و درخشان

 

دستبند

دستبند ها هم انواع مختلفی دارند و برای مثال اگر از ساعت های با بند چرمی و یا استیل ظریف استفاده میکنید ، بستن دستبند ی باریک اشکالی ندارد . در غیر این صورت سراغ دستبند نروید و یا دستبند هایی که پهن هستند و به دور مچ فیکس می شوند ، برای لباس های بسیار ساده هستند تا باعث شوند لباس و دستان شما جلوه ای خاص و شیک پیدا کنند.

 

دستبند های بزرگ
دستبند های بزرگ
دستبند های بزرگ
دستبند های بزرگ
دستبند های بزرگ
دستبند های بزرگ
دستبند های ظریف
دستبند های ظریف

به این مطلب امتیاز دهید

+ ǁ