Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

در بهار 96 چه لباس هایی بپوشیم ؟

4.21/5 (14)

در بهار 96  چه لباس هایی بپوشیم ؟

مد امسال بهار بسیار متفاوت تر از سال های گذشته است و به طور محسوسی از دهه های قبل تر تاثیر گرفته است . آستین های بزرگ و شلوارهای گشاد و … بخش هایی از این مد هستند. در ادامه این ترند ها را توضیح می دهیم .

لباس های گل دار

بهار فصل گل هاست و لباس های تیره جایی در فصل بهار ندارد به همین خاطر اولین ایتم از لیست ما هم به همین مورد مربوط می شود . از اینکه از بالا تا پایین گل دار بپوشید ، نترسید . گل ها امسال ترند مهمی هستند و تنها محدود به پیراهن ها نمیشوند . کیف ها و شلوار های گل دار هم امسال خیلی رو بورس هستند .

لباس های بهاری
لباس های گلدار 96

صورتی

درست است که رنگ سال ، رنگ سبز انتخاب شده اما بیشترین رنگی که امسال در لباس ها خواهیم دید ، رنگ صورتی است. حتما لازم نیست یک دست صورتی بپوشیم . با یک مقدار خلاقیت و استفاده از رنگ های مشابه ، لباس های گل دار ویا طرح دار و یا حتی با استفاده از روبان های صورتی می توانیم از این ترند پیروی کنیم .

لباس صورتی
رنگ صورتی در فشن شو ها

آستین های بزرگ

برجسته ترین تغییرات امسال در آستین ها مشاهده میشود.این آستین های مطرح از دهه 80 میلادی برگشته اند. اغلب بزرگ و پوفی هستندو می توانند به شکل شومیز های مردانه دکمه دار یا جلو بسته باشند . بیشتر هم رنگ های آبی روشن و سفید و خاکستری روشن هستند.

ترند 2017 لباس
آستین های بزرگ ، ترند 2017

منگوله ها

منگوله ی کفش ، مانتو ، شال ، پیراهن و حتی گوشواره مد بهار و تابستان امسال  هستند. این منگوله های هرچند کوچک ظاهری زیبا به یک استایل ساده می دهند .

این مطلب را از دست ندهید  عروسی سلطنتی مگان مارکل و پرنس هری

کفش و تاپ منگوله دارکیف منگوله دارشال منگوله دار

پاچه های بزرگ

با یک نگاه به لباس های سلبریتی ها ، فشن بلاگر ها و… متوجه این نکته میشویم که امسال شلوار ها هر چقدر پاچه های بزرگتری داشته باشند ، بهتر هستند . و چون هوا روز به روز در حال گرم شدن است ، شلواری که پاچه های بزرگ دارد برگ برنده ی ما در فصل بهار و تابستان خواهد بود .

شلوار های پاچه گشاد
شلوار های پاچه گشاد

کفش های لژدار

همه کفش های پاشنه دار را دوست دارند اما واقعا چند ساعت در بیرون از خانه می توانیم آنها را بپوشیم ؟ این بهار کفش ها با لژهای بزرگ به کمک ما آمده اند . هم قد بلند تر به نظر میایم و هم خسته نمیشیم .

کفش های لژدار
کفش های لژدار

گوشواره های بزرگ

(statement earrings) یا گوشوار ه هایی که در اولین نگاه به استایل شما ، دیده می شوند . یک تیشرت یا لباس ساده با این گوشواره ها عالی به نظر میاد .

گوشواره های بزرگ
گوشواره های بزرگ

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ