Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/modopiai/public_html/wp-content/plugins/foogallery/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
10 نکته‌ در استایل آقایان برای جذابیت بیشتر:نکاتی برای تأثیرگذاری بر خانمها!  | مجله اینترنتی مدوپیا

10 نکته‌ در استایل آقایان برای جذابیت بیشتر

4.79/5 (29)

همه‌ ما در محیط‌هایی زندگی کرده و پرورش یافته‌ایم که استایل و خوش‌پوشی برای آقایان تا حدودی تعریف‌نشده به حساب می‌آمد. به‌اصطلاح در دوران گذشته، رسیدگی به ظاهر برای آقایان باب نبوده و حتی گاهی عجیب و غیرقابل‌قبول شناخته می‌شده است. اما این روزها با ورود رسانه‌های اجتماعی در اینترنت و دسترسی آسان به محتوای جهانی این تابوها تا حدودی از بین رفته‌اند و استایل آقایان از اهمیت بالایی برخوردارد شده است.

استایل جذاب مردانه

بدون شک یکی از مهم‌ترین فاکتورها در جذابیت مردان اعتمادبه‌نفس است. اما کمی رسیدگی به استایل و ظاهر و انتخاب درست کمد لباس نه‌تنها ضرری ندارد بلکه باعث می‌شود جذاب‌تر به نظر برسید. در این مقاله با هم به 10 نکته در زمینه استایل آقایان که می‌تواند در روابط عمومی و جذابیت شما تاثیر داشته باشد، نگاهی می‌کنیم. این نکات تنها حدس و گمان نیست بلکه مواردی است که می‌تواند ظاهر شما را برای خانم‌ها تاثیرگذارتر کند. همانطور که ظاهر یک کتاب و عنوان آن، اولین اثر را برای برداشتن و حتی خریدن آن می‌گذارد، یک استایل خوب نیز می‌تواند در اولین نظر تاثیر زیادی داشته باشد.

همه‌چیز به‌جز پوشیدنی‌ها

استایل جذاب مردانه پاپیون

این قسمت شاید اولین قدم برای جذاب‌شدن باشد. رسیدگی به مواردی که حتی لباس در آن دخیل نیست؛ یعنی موهای آراسته، صورت چه با ریش و چه بدون ریش آراسته، پوست تمیز و صد البته عطر و بوی خوب.

موهای آراسته به این معناست که تنها موهای تمیز کافی نیست! وقتی با توجه به فرم سر و صورت، مدل موی خوبی را انتخاب کنید و با سشوار کشیدن آن را همیشه روی فرم نگه دارید، شما اولین تیک تایید را دریافت می‌کنید. بهتر است از مدلی استفاده کنید که کمتر نیاز به استفاده از ژل و چسب و هر ماده نگهدارنده‌ای دارد تا هر دفعه راحت‌تر بتوانید به آن برسید. همچنین می‌توانید نحوه درست سشوار کردن موهایتان را از آرایشگر بپرسید.

برای آقایانی که به ریش و ته‌ریش علاقه دارند، بهتر است همیشه با یک ریش‌تراش تنها ریش‌هایتان را ترمیم کنید تا آشفته و به‌هم‌ریخته به نظر نرسد. در غیر این صورت راحت‌ترین راه تراشیدن همیشگی ریش‌ها است که البته با یک ریش‌تراش سبک و خوب می‌توانید ته‌ریش هم داشته باشید که ثابت‌ شده طرفدار بیشتری هم دارد.

تمیز بودن شما یکی از مهم‌ترین نکاتی است که به چشم همه خانم‌ها می‌آید. باید کم‌کم بپذیریم که استفاده از ماسک صورت و حتی مو برای همه‌ آدم‌ها مفید است. مشخصا در سنین بالاتر شاداب و جوان‌تر به نظر رسیدن برای همه لذت‌بخش است. نکته دیگر هم عطر و بوی خوب است. مطمئن باشید این نکته می‌تواند قبل از اینکه حرفی بزنید و حتی دیده شوید، حضور شما را زودتر اعلام ‌کند. خرید یک ادکلن خوب نیاز به هزینه بسیار بالا ندارد، بلکه شما می‌توانید تنها با انتخاب درست، نتیجه موردنظر را بگیرید. برای اینکار اگر سر‌رشته‌ای از خرید ادکلن ندارید، می‌توانید با یک همراه مورداعتماد چه آقا و چه خانم برای خرید بروید. همچنین همراه داشتن یک اسپری قوی و خوشبو می‌تواند شما را از بوی بد بدن در هر شرایطی نجات دهد.

انتخاب درست کفش در استایل آقایان

کفش مردانه جذاب

در درجه دوم تنها یک نگاه به کفش شما می‌تواند خیلی چیزها را برای مخاطبتان روشن کند. یک کفش باکیفیت از یک کشوی پر از کفش‌های بی‌کیفیت بیشتر می‌ارزد. پیشنهاد می‌کنیم برای این آیتم کمی دست‌ودل‌بازتر باشید. می‌توانید از کفش‌ با جنس رویه‌ای استفاده کنید که به‌راحتی تمیز شود تا درگیر همیشه تمیز نگه‌داشتن آن نشوید. انتخاب‌های کلاسیک و ساده می‌تواند کمک کند تا یک جفت کفش را با تیپ‌های مختلف استایل کنید.

استایل جذاب مردانه

همچنین باید بدانید که کفش شما باید با موقعیتتان هم‌خوانی داشته باشد. اینکه با کتانی‌های باشگاه خود سر یک قرار عاطفی یا حتی کاری حاضر شوید، نشان‌دهنده این است که آن موقعیت برای شما بی‌اهمیت است و حتی کمی بی‌ادبانه می‌تواند باشد.

این مطلب را از دست ندهید  نکاتی برای نو کردن مانتو های قدیمی

یک ترکیب جادویی در استایل آقایان 

استایل جذاب مردانه

ترکیب شلوار جین با تی‌شرت سفید می‌تواند تا حدودی کلاسیک هم به نظر برسد. نکته مهم انتخاب تکه‌های درست از این استایل است. پس مطمئن شوید که تی‌شرت با فرم بدن شما تناسب دارد. همچنین می‌توانید از مطالبی درباره راهنمای انتخاب تی‌شرت استفاده کنید. این استایل راحت، کم‌هزینه و صریح است و می‌تواند در نظر اول تاثیرگذار به نظر برسد.

استایل جذاب مردانه

برای شلوار بهتر است خیلی زیاد به سراغ استایل بگی و یا خیلی تنگ نروید. بهتر است از برش‌های کمی لوله تفنگی استفاده کنید. توجه کنید که قد شلوار دقیقا بالای کفشتان قرار بگیرد. مهم‌ترین نکته این است که استایل شما بتواند فرم کلی بدنتان را در بهترین حالت خود نشان دهد.

کت‌وشلوار

کت و شلوار جذاب مردانه

بسته به نوع کار شما شاید تقریبا هر روز از کت‌وشلوار استفاده کنید یا هیچ‌وقت به سراغ آن نروید. به هرحال در هر کجای این طیف قرار بگیرید، خانم‌ها به این نکته توجه می‌کنند که شما در رسمی‌ترین حالتتان از چه استایلی استفاده می‌کنید. توجه داشته باشید اگر کت‌وشلوارتان سایز بدنتان نباشد، قطعا نیاز به یک دست کت‌وشلوار جدید دارید.

اگر لباس شما با یک جلیقه همراه است، سرشانه‌ها باید تا حدودی راحت به‌نظر برسند. آستین کت باید دقیقا قبل از مچ دستتان تمام شود. شلوار نیز باید کاملا شق‌ورق بایستد و با طول مناسب باشد.

آستین‌های تاشده

پیراهن اسپرت مردانه

تا کردن آستین‌های پیراهن مردانه باید تا اندازه‌ای باشد که ساعد شما تقریبا مشخص شود. این نکته یک حس راحتی و گرمی را نشان می‌دهد و کمی حس غیررسمی به استایل پیراهن مردانه می‌دهد. این نکته را دفعه بعدی که برای یک دورهمی بعد از یک روز کاری و هر زمانی که می‌خواهید کمی از فرمال‌بودن پیراهن و استایلتان کم کنید، به خاطر داشته باشید. شما می‌توانید در اینترنت با راهنمای تازدن درست پیراهن، یک آستین بی‌نقص داشته باشید.

شلوار کتان

شلوار کتان مردانه

یک شلوار کتان به‌طوری که مثل یک دنیم خوب، کمی غیررسمی اما کمتر اسپرت به نظر برسد، برای هر کمدی نیاز است. این شلوارها در استایل‌های روزانه و کژوال مفید هستند و به‌راحتی می‌توانید آن را جزو استایل شخصی خودتان بکنید. این شلوارها کمی رسمی‌تر از شلوارهای دنیم محسوب می‌شوند. مثل فرم یک کت‌وشلوار، ایستایی و اندازه‌بودن این شلوارها بسیار مهم است. کتان‌هایی که بزرگ و بدون فرم باشد، ظاهر شما را خراب می‌کند. بهتر است از نسخه‌های مدرن‌تر این شلوارها که برش مخروطی دارند، استفاده کنید.

پیراهن‌های Henley

استایل کژوال مردانه

بلوزهای آستین‌بلند و یا کوتاهی که یقه‌گرد و گاهی روی یقه دکمه‌دار هستند، یکی از پرکاربردترین آیتم‌ها در لباس‌ها می‌باشند. اگر برای آخر هفته‌ها و موقعیت‌های دورهمی و بیرون‌رفتن‌ها کمتر از استایل‌های رسمی استفاده می‌کنید، این بلوزها به درد شما می‌خورد. در واقع آنها از تی‌شرت رسمی‌تر هستند اما کمی هم حس کژوال دارند. شما می‌توانید در ترکیب با یک کت تک و یا با یک شلوار دنیم از این بلوزها استفاده کنید. در هر شرایطی آنها با استایل شما هماهنگ خواهند بود. می‌توانید آنها را در رنگ‌های طبیعی مثل سفید، خاکستری و سرمه‌ای برای استفاده همیشگی داشته باشید تا با هر رنگی از شلوار بتوانید را ترکیبشان کنید.

پلیورهای یقه هفت

استایل جذاب مردانه

این پلیورها در انواع نازک و ضخیم انتخاب خوبی برای بسیاری از زمان‌ها هستند. استایل این پلیورها تعادل بین راحتی و کمی رسمی هستند، برای همین می‌توانید روی آن به‌عنوان آیتمی که در بیشتر موقعیت‌ها مناسب است، حساب کنید. همچنین با ترکیب پیراهن مردانه می‌توانید از آن در یک استایل لایه‌ای استفاده کنید. اگر می‌خواهید از این آیتم در بسیاری از استایل‌هایتان استفاده کنید، بهتر است از رنگ‌هایی مثل طوسی تیره، سرمه‌ای و سبز زیتونی استفاده کنید.

لوازم جانبی، چاشنی استایل آقایان 

استایل جذاب مردانه

این نکته‌ی بسیار مهمی در استایل آقایان است که اگر لوازم جانبی به‌جا و نه خیلی زیاد و شلوغ به استایلتان اضافه کنید، می‌تواند ظاهرتان را متمایز کند. برای شروع می‌توانید یک ساعت مینیمال و تا حدودی کلاسیک را به استایلتان اضافه کنید. در واقع در دنیای امروز این مورد به‌عنوان یک آیتم کاربردی محسوب نمی‌شود و بیشتر تزئینی است ولی شما می‌توانید با انتخاب ساعتی که با آن راحت هستید، بخشی از خودتان را نشان دهید.

حواستان باشد تا با زیاده‌روی و استفاده از تکه‌های پرزرق‌وبرق این تاثیر را خراب نکنید. این کار گاهی حتی باعث می‌شود نتیجه عکس بگیرید. برای استایلتان یک میزان محدود استفاده از لوازم جانبی را مشخص کنید. بهتر است بیش از دو مورد را در یک استایل استفاده نکنید. این لوازم جانبی می‌تواند از ساعت تا دستبند و حتی انگشتر و کلاه و حتی دستمال‌گردن و جیب باشد.

این مطلب را از دست ندهید  معرفی برند محبوب ایتالیایی، فندی

پاچه کوتاه

استایل جذاب مردانه

شاید بحث‌برانگیزترین آیتم این لیست این مورد باشد. اما باید بپذیریم این ترند که باعث می‌شود کمی از مچ پا مشخص باشد، طی چند سال اخیر بسیار محبوب شده‌ است. این نکته می‌تواند کمی حس مدرن و جسور به استایلتان بدهد. در واقع اینطور به نظر می‌رسد که شما به ظاهرتان تا حدودی و نه زیاد توجه می‌کنید.

البته این نکته به این معنی نیست که باید بدون جوراب باشید، بلکه انتخاب یک جوراب مناسب چه بلند و چه کوتاه با یک رنگ و طرح مناسب می‌تواند یک ظاهر خوب به استایل شما بدهد. برای اینکه شلوار پاچه کوتاه داشته باشید، هم می‌توانید شلوارهای دنیم و کتانی را که دمپای کمی تنگ دارند، تا کنید و هم به سراغ شلوارهایی که نسبت به قد معمول کوتاه‌تر هستند، بروید. به هرحال نباید فراموش کنید که این کوتاهی باید بین 2 تا حدود 4 سانتی‌متر باشد!

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب