Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

یولاندا حدید ؛ مادر و الگوی خواهران حدید

4.79/5 (412)

یولاندا حدید بیش از آنکه در ذهن همه‌ی ما با فعالیت‌های خودش شناخته شود، به عنوان مادر خواهران حدید به یاد می‌آید. او مدل، نقش اصلی رئالیتی شوی “The real housewives of beverely hills”، طراح داخلی و نویسنده است.  امروز در مدوپیا به معرفی این مدل و بازیگر موفق می‌پردازیم.

پرتره یولاندا حدید

زندگی عادی در مزرعه‌ی هلندی

یولاندا حدید (با نام اصلی یولاندا فن‌دن هریک) متولد سال 1964 است. وقتی فقط هفت سالش بود پدرش در یک تصادف رانندگی فوت کرد و او مجبور بود از همان کودکی کار کند تا کمک مادرش باشد. منزل آن‌ها در یک مزرعه‌ی کوچک بود و او عاشق اسب سواری و دوشیدن شیر گاو بود! اما از 13 سالگی، یولاندا سعی کرد برای مادر تنهایش کمکی باشد و پول درآوردن برای خانواده را با کارهای کوچک در رستوران‌ها و خاروبار فروشی‌ها شروع کرد. تمام نوجوانی اش، او با کارهای کوچک درآمد ناچیزی بدست می‌آورد و  با همان پول هزینه‌ی تحصیل و زندگی‌اش را می‌پرداخت.

جوانی یولاندا حدید

شروع شهرت یولاندا حدید

اما داستان وقتی شروع شد که در 16 سالگی، یولاندا برای یکی از دوستانش در شوی مو مدل شد و همانجا بود که برای اولین بار از او درخواست شد تا کت واک انجام دهد. طراح هلندی، فرنس مولنار از یولاندا خواست تا به جای یکی از مدل‌هایش به روی صحنه برود. آنجا بود که خیلی اتفاقی ایلین فورد، صاحب آژانس مدلینگ فورد او را کشف کرد و یولاندا حدید اولین قراردادش را به عنوان مدل بست. بعد از آن یولاندا پله‌های ترقی را یکی یکی طی کرد و  در پاریس، میلان، سیدنی، توکیو، نیویورک، لوس آنجلس و هامبورگ به روی سن رفت و کت واک انجام داد.

این مطلب را از دست ندهید  معرفی لیاندرا مدین ، فشن بلاگر جسور!

مدلینگ یولاندا حدید

ازدواج با محمد حدید

یولاندا حدید 15 سال به طور حرفه ای زندگی خودش را صرف مدلینگ کرد. او در 1994 با محمد حدید، برج ساز امریکایی-فلسطینی آشنا شد و در همان سال با یکدیگر ازدواج کردند. یولاندا دیگر تمرکز خود را بر خانواده اش گذاشت. حاصل این ازدواج، سه فرزند به نام‌های جی‌جی، بلا و انور بود. او در سال 1995 اولین فرزند خود، جلنا نورا (جی جی)، در سال 1996 دومین دخترش بلا و در سال 1999 انور را به دنیا آورد.

عروسی یولاندا حدید و محمد حدید

اما زندگی مشترک یولاندا و محمد حدید چندان پایدار نماند و در سال 2000 از یکدیگر جدا شدند. بعد از جدایی، او به مانتسیتو در کالیفرنیا نقل مکان کرد و با سه فرزندش زندگی جدیدی آغاز کرد. او در سال‌های کودکی فرزندانش بیشتر زندگی خود را وقف آنان کرد.

یولاندا حدید و فرزندانش

ازدواج با دیوید فاستر؛ یولاندا فاستر!

یولاندا چند سال به تنهایی از فرزندانش نگه‌داری کرد، تا اینکه در سال 2006 با دیوید فاستر آشنا شد. دیوید فاستر آهنگ‌ساز و چندین بار برنده‌ی جایزه‌ی گرمی است. این دو رابطه‌ی عاشقانه ای را آغاز کردند و در سال 2011 با یکدیگر ازدواج کردند. یولاندا بعد از ازدواج با دیوید فاستر، به عنوان یک کارآفرین فعالیت خود را آغاز کرد. نام شرکت او ‘Hopelessly Romantic’ بود و شعار خود را “کمک به مردان و زنان برای افزایش آگاهی‌ و زنده نگه داشتن احساساتشان” قرار داد!

یولاندا فاستر و دیوید فاستر

این ازدواج هم چندان پایدار نماند و سال 2015 تصمیم به جدایی گرفتند که در سال 2017 نهایی شد. بعد از این جدایی، یولاندا فاستر دوباره به یولاندا حدید (به خاطر فرزندانش) تغییر نام داد.

این مطلب را از دست ندهید  بیانسه ، ملکه‌ی پولساز موسیقی و مد

یولاندا حدید، ستاره‌ی تلویزیونی

این روزها یولاندا حدید عمده دلیل شهرت خود را به خاطر شوی تلویزیونی “The Real Housewives of Beverly Hills” دارد. سال 2010، یولاندا برای اولین بار در شوی تلویزیونی “زنان واقعی خانه‌دار بورلی هیلز” حضور یافت. این رئالیتی شو در مورد زندگی خصوصی و حرفه‌ای چند زن ساکن بورلی هیلز است.

یولاندا حدید سریال زنان خانه دار

در سال 2012 یولاندا دچار بیماری لایم شد. لایم یک بیماری عفونی است که از طریق نیش آلوده انتقال می‌یابد. او بیش از یک سال درگیر این بیماری بود و در نهایت موفق شد آن را شکست دهد. بعد از اینکه سلامت خودش را دوباره بدست آورد کتاب “باورم کن: جدال من با بیماری نامرئی لایم”  را در سال 2017 منتشر کرد.

رونمایی کتاب یولاندا حدید

با اینکه یولاندا حدید هنوز هم عمده شهرت خود را به واسطه‌ی نام “حدید” دارد، اما همیشه چه به عنوان یک مادر و چه به عنوان یک سلبریتی، در کار خود موفق بود. شاید هم بتوان از این نظر نگاه کرد که او برای نشان دادن توانایی‌هایش به همگان، بهترین استفاده از شهرتش را بعمل آورد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ