کیارا فرانی کیست ؟

کیارا فرانی کیست ؟

با آمدن شبکه های اجتماعی و بالا رفتن تعداد کاربران این شبکه ها کم کم موج جدیدی از سلبریتی ها و اینفلوانسرها بوجود آمدند . افرادی که شیوه ی زندگی برجسته شون باعث معروف شدنشون شد مانند عکاسان ، ثروتمندان و … در این میان هم کسانی بودند که با لباس هایی که از برند های معروف می پوشیدند ، فالوور جذب کردند . یکی از همین افراد کیارا فرانی “Chiara Ferragni” فشن بلاگر 30 ساله ی مطرح ایتالیایی است که بلاگی تحت عنوان “The Blonde Salad” در سال 2009 منتشر کرده است . کیارا که در سال 2008 دانشجوی حقوق بود قبل از اینکه عکس گرفتن از لباس ها و هشتگ گذاری ها مد بشن ، از خودش و لباس هایی که می پوشید عکس می گرفت و با طرفدارانش درفلیکر (Flickr) به اشتراک می گذاشت.
اما با ادامه ی محبوبیتش در سال 2012 اولین کلکسیون کفش هایش را با نام خودش شروع کرد و کفش هایش قیمتی بین 200 تا 500 دلار دارد و در 25 کشور دنیا به فروش می رسد .و اکنون به غیر از کفش، خط تولید کیف و لباس هم با نام خودش دارد .

تصاویری از محصولات برند کیارا فرانی

کفش های برند کیارا فرانی کفش های برند کیارا فرانی کیف برند کیارا فرانی کفش های برند کیارا فرانی  برند کیارا فرانی لباس های برند کیارا فرانی لباس های برند کیارا فرانی کفش های برند کیارا فرانی

دیگر درآمد های کیارا

حالا با چندین میلیون فالوور در اینستاگرام ، جز پردرآمد ترین اینستاگرامر ها است و در سال گذشته حدودا 10 میلیون دلار درآمد داشته و در سال 2016 نامش در لیست 30 تا از پردرآمد ترین های زیر 30 سال فوربس آمده است. (در دسته بندی هنر و استایل و کیارا تنها فشن بلاگر این لیست است)
البته که موفقیت های کیارا فرانی به اینستاگرام و خط تولید محصولاتش محدود نمیشود و وی برای مارک گس “Guess” و پنتن هم چهره ی تبلیغاتی بوده و تصویرش روی جلد مجلات زیادی هم چاپ شده است .به دلیل شهرت و اعتباری که در صنعت مد پیدا کرده ، برند های زیادی با او برای تعداد مشخصی از پست های اینستاگرامش قرارداد میبندند. از گذاشتن عکس های تبلیغاتی بر روی وبلاگ شخصی اش دوری می کند و تبلیغات فقط برای شبکه های اجتماعی اش است .او به مراسم و رویدادهای زیادی دعوت می شود و رقمی بین 30 تا 50 هزار دلار میگیرد تا به رویدادی برود.

علت محبوبیت این بلاگر

علت محبوبیت این بلاگر که حتی تحقیقی هم به نام خودش در دانشگاه هاروارد دارد ، لباس ها و استایل های فوق العاده اش است. (بدون اینکه به نظر برسد تلاش زیادی برای خلق آنها انجام میدهد) و اینکه زمانی که نوبت به گذاشتن عکس در صفحات مجازی میرسد ، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا کسی عکس را دوست دارد یا نه، عکس را منتشر می کند .
کیارا تنها بلاگر مطرح دنیای مد نیست اما جز موفق ترین های این صنعت است. به زودی در مورد بقیه ی بلاگر های مطرح دنیای مد مطالبی منتشر می کنیم .

 

کیارا فرانی
استایل های روزمره
استایل کیارا فرانی
استایل های روزمره
کیارا فرانی
استایل های روزمره ی کیارا

کیارا فرانی

 

4.56/5 (177)

به این مطلب امتیاز دهید

0 1 2 3 4 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
error: محتوای محافظت شده