Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

کفش هایمان در مورد ما چه میگویند ؟

3.82/5 (130)

حتما شنیده اید که خیلی از مردم میگویند در نگاه اول به کفش های طرف مقابل نگاه میکنند .البته که قضاوت کردن از روی ظاهر اصلا خوب نیست چون معیار درستی برای تشخیص خوب یا بد بودن آدم ها نیست .ولی چه بخواهیم و نخواهیم ، کفش های ما اولین چیزی خواهد بود که در نظر بقیه میاید .ابتدا به این موضوع فقط از جنبه تفریح و سرگرمی نگاه میکردیم اما با کمی تحقیق و جست و جو متوجه شدیم که این عنوان موضوع یک تحقیق در دانشگاه کانزاس بوده است .و شما با نگاه کردن به کفش های یک شخص تا 90 درصد میتوانید درست حدس بزنید که شخص مقابل چه ویژگی هایی میتواند داشته باشد .نتایج جالب دیگه ای هم از این تحقیق بدست آمده است . مثلا این که کسی کفش های به ظاهر ناراحت و تنگ میپوشد، شخصیت آرامی دارد .بقیه نتایج این تحقیق را به خودشان واگذار میکنیم و به سراغ دسته بندی خودمان میرویم .

بوت های پاشنه دار

کسانی که علاقه به پوشیدن پوتین های پاشنه دار دارند ، در مواقع بحران جز اولین نفراتی هستند که کنترل را در دست میگیرند. آنها سریع عمل میکنند و به سرعت میتوانند تصمیمات منطقی بگیرند .خانمی که این کفش را میپوشد به خودش مطمئن است و به همین جهت کسانی که در کنار او هستند احساس امنیت میکنند.
بوت پاشنه دار بوت پاشنه دار

کتانی ها

اگر انتخاب همیشگی شما کتانی های رانینگ است ، شما هدفمند ، منظم و با اعتماد به نفس هستید .همچنین قابلیت انجام چند کار در یک زمان (مولتی تسکینگ) و رسیدگی به همه کارها را دارید .

این مطلب را از دست ندهید  تست استایل شناسی - استایل شما جزو کدام دسته قرار میگیرد؟

اگر هم کتانی های معمولی را میپسندید ، روحیه خیلی خوبی دارید و به دنبال رفتن به جاهای مختلف و کشف ایده های جدید هستید .

کتونی رانینگ,کتانی رانینگ,کفش نایکی
کتانی رانینگ
کتونی رانینگ,کتانی رانینگ,کفش نایکی
نایکی کورتز

کفش های تخت

اگر شخصی کفش های تخت را ترجیح میدهد ، بسیار سخت کوش است و کاری را نیمه تمام باقی نمیگذارد .بسیار فروتن است و انتظار جبران محبت هایش را ندارد .

کفش تخت قرمز

کفش های پاشنه میخی (استیلتو)

شاید در نگاه اول این افراد مادی گرا به نظر بیایند ولی واقعیت این است که افراد سخت کوشی هستند .هدف دارند و مسئولیت پذیر هستند .در عین حال عاشق زیبایی هستند .نوع دیگری از این کفشها هست که پنجه کفش لژ دار است . افرادی که این مدل کفشها را ترجیح میدهند ، بیشتر ویژگی های ریاست را دارند .

استیلتو,کفش پاشنه میخی مشکی
استیلتو

بوت های تیمبرلند

این مدل بوت ها  که به بوت های کار معروف هستند ، برای کسانی است که عاشق برنامه ریزی هستند و برای هر چیزی از قبل برنامه ای دارند .از این رو از اتفاقاتی که ممکن است برایشان بیفتد ابایی ندارند و آماده هستند .و فکر قدم های آینده را کرده اند .

پوتین کار

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

1 دیدگاه در “کفش هایمان در مورد ما چه میگویند ؟

در مورده کفشای آکسفورد هم بهتر بود میگفتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ