Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

با کایا گربر، سوپر مدل آینده دنیای مد آشنا شوید!

4.54/5 (214)

تا به حال برای شما از مدلهای محبوب و سرشناسی صحبت کرده ایم. در این مطلب به کایا گربر که در خانواده‌ای موفق و فعال در صنعت مد در حال رشد می باشد و طبق آینده نگری مجلات و سایت های معتبر مد قرار است از آیکون‌های سالهای آینده صنعت مد محسوب شود و صد البته آینده درخشانی پیش رو دارد میپردازیم!!

معرفی کایا گربر

کایا گربر در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۰۱ در لس انجلس آمریکا متولد شد. سیندی کرافورد آمریکایی، بازیگر و مدل برجسته دهه های 90 و 80 صنعت مد مادر وی و راند گربر یک بیزینس من حرفه ای و مدل سابق دنیای مد پدر کایا می باشد.

کایا گربر و خانواده

البته کایا گربر دارای یک برادر بزرگتر که متولد 1999 به نام پرسلی می باشد که او نیز در دنیای مدلینگ مردانه فعالیت میکند. اگر بخواهیم مثالی برای علاقه زیاد این خواهر و برادر بگوییم میشود به خالکوبی روی دست پرسلی که نام خواهرش است اشاره کرد.

پرسلی نیز مانند سایر افراد خانواده خود در دنیای مدلینگ مشغول است و در فتوشوت های برند امگا، بلمین ، کت واکهای رالف لورن ، بربری و… حضور داشته است اما با توجه به سن خیلی کم تر خواهرش که در بسیاری از رسانه ها و مجلات به آن اشاره میشود، حضور وی در کمپین ها و کت واک ها و آمار فتوشات های مجلات و برندها و البته چهره محبوب برندی چون شنل و کارل لاگرفلد بزرگ، نشان از این دارد که کایا آینده فوق العاده درخشان تری از برادر خود پیش رو دارد.

کایا گربر و پرسلی

فعالیت ها

کایا گربر فعالیت خود را از ده سالگی شروع کرده است و با برند هایی مانند الکاسندر ونگ و ورساچه همکاری میکند و دناتلا ورساچه نیز در ارتباط با او گفته: کایا همچون مادرش یک هدیه ویژه است و دوربین ها نیز واقعا به کایا علاقه دارند. او همین طور در کمپین ۲۰۱۸ کالوین کلاین همراه برادرش حضور داشت و برای کمپین برندهای بسیاری در مقابل دوربین هایشان ژست گرفته و در شو برندهای بسیار دیگر نیز  بر روی سن به خوبی مادر خود حاضر شد.

کایا همین طور در کمپین تبلیغاتی عطر Daisy مارک جیکوبز نیز حضور داشت. او اولین تجربه بازیگری در سینما را نیز با حضور در فیلم Sister cities در سال ۲۰۱۶ به دست آورده است.

کایا گربر و کمپین مارک جیکوبز

کایا گربر از زمان آشنایی با کارل لاگرفلد یکی از مدل‌های محبوب این طراح لباس مشهور محسوب می شود. او در ابتدا مقابل دوربین کارل لاگرفلد برای برند شنل حاضر شد و پس از آن فتوشوت‌ها و کت واک‌هایی که برای برند شنل انجام داد منجر به رابطه بهتر با لاگرفلد و سرانجام پیشنهاد لاگرفلد برای همکاری در طراحی و ارائه کالکشن کپسول ۲۰۱۸ تحت عنوان KARL LAGERFELD&KAIA شد.

این مطلب را از دست ندهید  مثل بکهام لباس بپوشید!

همکاری کایا گربر و کارل لاگرفلد

کایا گربر و نظر او درمورد زیبایی

کایا گربر در ارتباط با این سوال که آیا مادرت در آرایش به تو نقدی میکند و یا آموزشی میدهد؟ پاسخ می‌دهد: مادرم به این جمله در آرایش اعتقاد دارد که کمتر، بهتر است و به من نشان داده که از آرایش چطور برای زیباتر نشان دادن خودم استفاده کنم، نه برای تغییر چهره ام!! و از زمانی که من یاد دارم او قوانینی برای آرایش نداشت و به من این اجازه را میداد تا هرآنقدر که می خواهم آرایش کنم و اشتباهات انجام بدم و حالا که بزرگتر شده ام خوشبختانه به واسطه اشتباهات و آرایش هایی که از سن ۸ سالگی خود، انجام دادم الان به خوبی آرایش کردن را یاد گرفته ام و به غیر از مواقع کاری آرایش نمیکنم.

کایا گربر و سیندی کرافورد

خط چشم رنگی، سبز دودی و… یکی از آیتم های محبوب او در آرایش محسوب می شود که شروع استفاده از آن برمیگردد به اولین کمپین زیبایی که در آن حضور داشته که متعلق به برند مارک جیکوبز می باشد. میک آپ آرتیست کمپین نیز دیانا کندال بوده است. کایا گربر در این مورد میگوید خط چشم رنگی زیبایی و درخشندگی چشم‌های قهوه ای را چندین برابر میکند و اگر آن را امتحان کنید خواهید دید که واقعا جواب می‌دهد.

کایا گربر

کایا گربر و مدرسه 

کایا در حال حاضر سن ۱۷ سالگی خود را میگذراند و شاید برایتان جالب باشد که بر خلاف بسیاری از مدلها، بازیگران و… که برای تمرکز بیشتر بر حرفه خود تحصیل را رها میکنند او هرگز از درس ها و تکالیفش غافل نمی شود و با وجود سختی و مشغله صنعت مدلینگ در زمان های آزادتر خود به تکالیفش می پردازد و هر روز به مدرسه میرود.

روابط دوستانه کایا

کایا به غیر از دوستان و روابط مدرسه اش با مدلها و افراد معروفی چون کندال جنر، آدووا آبوا، تیلور سویفت و کارلی کلاس رابطه دوستانه و نزدیکی دارد. کارلی کلاس نیز یکی از مهم ترین افراد الهام بخش وی در زندگی‌اش محسوب می شود. به عقیده‌ی کایا، کارلی تمام قواعد دنیای مدل‌ها را شکسته و از پلتفرم‌های خود به نفع افراد دیگر استفاده می‌کند و او یکی از بهترین افرادی است که کایا ملاقات کرده. کایا در ادامه می گوید: «من به خود شخصیت افراد نگاه میکنم، نه کار یا جایگاهشان!»

این مطلب را از دست ندهید  امل کلونی؛ یک شخصیت کاریزماتیک و جذاب

او همین طور یکی از هواداران مجری محبوب جیمی فالون می باشد که به اتفاق در برنامه‌ای که مهمان آن کندال جنر بود درباره‌ی تصاویری که توسط کندال در مجله LOVE ثبت شده صحبت می‌کنند. یکی از مدلهای کندال کایا بوده و جیمی پس از دیدن تصویر او از خوبی و شباهت کایا به مادرش در برنامه می گوید و کایا بعدها می‌گوید از این که جیمی فالون مجله LOVE را در دستانش گرفته و نام او را میشناسد بسیار خوشحال شده است.

کایا گربر و کندال جنر

دور از دنیای مدلینگ

کایا گربر برخلاف تمامی هم سن و سالان خود در دنیای مجازی تصاویر زیادی از خانواده و زمان کودکی خود به اشتراک میگذارد. او همین طور از گشت و گذار در ساحل و جنگل و… همراه با خانواده و دوستان لذت میبرد و علاقه بسیار زیادی به شکلات و پاستا دارد.

کایا گربر در کودکی در آغونش سیندی کرافورد

استایل

  1. در خیلی از استایل‌های کایا شاهد وجود لباس ها یا هودی هایی هستیم که خیلی زیاد بزرگتر از سایز او هستند. برخی از این لباس ها به برادر او تعلق دارند که کایا علاقه دارد از آنها بدون اطلاع برادرش در استایل شخصی خود استفاده کند. کایا در این مورد در مصاحبه اش با مجله Elle می گوید: «به این علت که برادرم از من بزرگتر است لباس ها واقعا اور سایز، باحال و پوشیده هستند و من علاقه دارم که آنها را با جین های اسکینی بپوشم.»
  2. کایا در استایل خیابانی امسال خود از بین ترندها عینک های آفتابی میکرو و کیف های کمری را انتخاب کرده است.
  3. پایه استایل این مدل جوان بیشتر شامل رنگ های مشکی، سفید و گاهی قرمز و سایر رنگها در جزئیات میشود.
  4. او همین طور از علاقه‌مندان به شلوارک‌های جین می باشد.

استایل کایا گربر

استایل خیابانی کایا گربر

دلایلی برای سوپر مدل شدن در آینده

ژن خوب را دسته کم نگیرید! در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم وی در حال بزرگ شدن در خانواده‌ای موفق در صنعت مدلینگ است و شباهت ظاهری به مادرش را اصلا نمی‌شود نادیده گرفت.

کایا گربر و Teen vogue

او همین طور به غیر از محبوبیت برای کارل لاگرفلد و سایر برندها، از چهره‌های محبوب مجله ووگ نیز می‌باشد که تصاویر زیادی از وی در Vogue teen چاپ شده است. دلیل دیگر نیز حضور در کمپین‌های بزرگ مانند مارک جیکوبز و الکساندر وانگ با این سن کم است.

کایاا گربر

5/5 ( 1 نظر )

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب