چطور با کفش های پاشنه دار به راحتی راه برویم ؟

4.4/5 (230)

در آیتم های ضروری کمد و خیلی پست ها و مطالب دیگر ، از لزوم وجود کفش های پاشنه بلند گفتیم .کفش های پاشنه دار باعث میشوند قد بلند تر ، لاغر تر و خوش هیکل تر به نظر بیاییم و یک جفت کفش پاشنه بلند خوب ، اعتماد به نفس خوبی هم به ما میدهد و موجب میشود که از خودمان و لباسی که پوشیده ایم مطمئن بشیم .اما در طول روز و زمانی که  سر کار و دانشگاه و … میرویم اغلب کفش های تخت و کتانی میپوشیم به همین خاطر کمتر فرصت میکنیم که کفش های پاشنه دار را از داخل کمد دربیاوریم و بپوشیم. به همین علت وقتی قرار است به عروسی ، مهمانی و … برویم و کفش های پاشنه دار بپوشیم ، پاها درد بگیرند و حتی اصلا نتوانیم با کفش های پاشنه دار به خوبی راه برویم .

چطور با کفش های پاشنه دار راه برویم

اولین قدم در خرید هر لباسی ، مخصوصا کفش این است که کفش راحت باشد . قبل از خرید حتما کفش ها را امتحان کنید و چند قدمی با آنها راه بروید تا مطمئن شوید که کفش کوچک و تنگ و یا بزرگ و یا حتی زیادی پاشنه بلند نباشد .

دومین قدم ، پوشیدن کفش در خانه است . کفش ها را روی فرش یا سرامیک بپوشید و حداقل روزی 15 تا 20 دقیقه با آنها راه رفتن را تمرین کنید . تا هم کفش نرم تر بشود و هم پاهای شما عادت کند .

فرش قرمز,کفش روی فرش
بهتر است که راه رفتن با کفش را از روی فرش شروع کنیم

سومین قدم این است که اگر راه رفتن با کفش هایی با پاشنه های خیلی بلند برای شما سخت تر است ، بهتر است اول با پاشنه های کوچکتر تمرین کنید .و بعد از آنها به سراغ کفش های لژدار برویدو در مرحله آخر ، کفش های پاشنه میخی یا استیلتو .

این مطلب را از دست ندهید  راهنمای کامل ترند های پاییز و زمستان 2017
کفش پاشنه کوتاه,کفش پاشنه کوتاه مشکی
کفش پاشنه کوتاه
استیلتو,کفش پاشنه میخی مشکی
استیلو
کفش لژدار,کفش لژدار کرم
کفش لژدار

 

و درنهایت قدم آخر در راه رفتن با کفش های پاشنه دار این است که اول پاشنه پا و بعد از آن پنجه پا را روی زمین قرار دهید . قدم های کوتاه و شمرده برداریدو همچنین سعی کنید به جلو مایل نشوید وشانه ها را عقب نگه دارید تا علاوه بر این که تعادل شما حفظ میشود ، بدن خوش فرم و کشیده به نظر بیاید . و در نهایت این کار را به قدری تمرین کنید تا به راه رفتن با کفش های پاشنه دار عادت کنید .و بعد از آن کم کم قدم ها را بلند تر و تند تند تر کنید .

راه رفتن با کفش
ابتدا پاشنه پا و سپس پنجه

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب