0

چطور با کفش های پاشنه دار به راحتی راه برویم ؟

راه رفتن با کفش پاشنه بلند

در آیتم های ضروری کمد و خیلی پست ها و مطالب دیگر ، از لزوم وجود کفش های پاشنه بلند گفتیم .کفش های پاشنه دار باعث میشوند قد بلند تر ، لاغر تر و خوش هیکل تر به نظر بیاییم و یک جفت کفش پاشنه بلند خوب ، اعتماد به نفس خوبی هم به ما میدهد و موجب میشود که از خودمان و لباسی که پوشیده ایم مطمئن بشیم .اما در طول روز و زمانی که  سر کار و دانشگاه و … میرویم اغلب کفش های تخت و کتانی میپوشیم به همین خاطر کمتر فرصت میکنیم که کفش های پاشنه دار را از داخل کمد دربیاوریم و بپوشیم. به همین علت وقتی قرار است به عروسی ، مهمانی و … برویم و کفش های پاشنه دار بپوشیم ، پاها درد بگیرند و حتی اصلا نتوانیم با کفش های پاشنه دار به خوبی راه برویم .

چطور با کفش های پاشنه دار راه برویم

اولین قدم در خرید هر لباسی ، مخصوصا کفش این است که کفش راحت باشد . قبل از خرید حتما کفش ها را امتحان کنید و چند قدمی با آنها راه بروید تا مطمئن شوید که کفش کوچک و تنگ و یا بزرگ و یا حتی زیادی پاشنه بلند نباشد .

دومین قدم ، پوشیدن کفش در خانه است . کفش ها را روی فرش یا سرامیک بپوشید و حداقل روزی 15 تا 20 دقیقه با آنها راه رفتن را تمرین کنید . تا هم کفش نرم تر بشود و هم پاهای شما عادت کند .

سومین قدم این است که اگر راه رفتن با کفش هایی با پاشنه های خیلی بلند برای شما سخت تر است ، بهتر است اول با پاشنه های کوچکتر تمرین کنید .و بعد از آنها به سراغ کفش های لژدار برویدو در مرحله آخر ، کفش های پاشنه میخی یا استیلتو .

و درنهایت قدم آخر در راه رفتن با کفش های پاشنه دار این است که اول پاشنه پا و بعد از آن پنجه پا را روی زمین قرار دهید . قدم های کوتاه و شمرده برداریدو همچنین سعی کنید به جلو مایل نشوید وشانه ها را عقب نگه دارید تا علاوه بر این که تعادل شما حفظ میشود ، بدن خوش فرم و کشیده به نظر بیاید . و در نهایت این کار را به قدری تمرین کنید تا به راه رفتن با کفش های پاشنه دار عادت کنید .و بعد از آن کم کم قدم ها را بلند تر و تند تند تر کنید .


نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.