Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

پیشبینی ترند های آینده

4.38/5 (32)

در مورد شوی کروز و برند هایی مانند شانل ، گوچی و زاک پوزن در اکانت اینستاگرام مدوپیا پست گذاشته بودیم. برند های دیگر هم کلکسیون کروز یا ریزورت (resort) داشته اند که کم کم بررسی می کنیم. اما در حال حاضر می خواهیم یک جمع بندی کلی از  ترند هایی که امسال در کلکسیون بیشتر برند ها دیده شد را قرار بدهیم . پیشنهاد می کنیم که با دقت این ترند ها  را بررسی کنید و حتی الهام بگیرید . چون در ماه های آینده این لباس ها در بیشتر مغازه ها دیده خواهند شد. (  اگر خوش شانس باشیم  تا سال دیگر هم وارد بازار ایران می شوند ) .

ترند های آینده :

شلوار های بوتکات

این شلوار های دوست داشتنی که عضوی جدا ناپذیر دنیای مد است ، در کلکسیون های ریزورت امسال بازگشتی دوباره داشتند . البته این شلوار را با شلوار های دمپایی که امسال مد بودند (از بالا گشاد) اشتباه نگیرید . شلوار های بوتکات از کمر تا زانو تنگ هستند و از زانو به پایین گشاد .بیشتر هم مدل های فاق بلند این مدل مد است .

شلوار های بوتکات
شلوار های بوتکات

راستی این شلوار ها را در مطلب قبلی ( انتخاب لباس برای خانم های لاغر ) پیشنهاد داده بودیم . بخوانید.

رنگ های متضاد

این کلمه برداشت آزاد مدوپیا از کلمه ی بلوک رنگی (Color-blocking) است. و این ترند که سال های 2011 هم مد بود ، از هنرمندی به نام پیت مندریان (Piet mondrian) الهام گرفته شده است . این واژه در دنیای مد به معنای استفاده از رنگ های متضاد در لباس ها و  آرایش است . بهانه  و روش خوبی است برای پوشیدن رنگ های روشن و مورد علاقه تان .

این مطلب را از دست ندهید  تیم واکر، عکاس سورئال صنعت مد

 

رنگ های متضاد
رنگ های متضاد

یقه های دکلته

حتما مد بهار و تابستان  امسال ، پیراهن های پایین شانه ، را دیده اید. ترند بعدی ، مشابه با همین مدل است . در این ترند هم دکمه های یقه باز است .

یقه های دکلته
یقه های دکلته

جین های ریش ریش

امسال شلوار جینهایی که پاچه هایشان ریش ریش است ، خیلی مد است . در ترند ها آینده هم این رویه ادامه دارد.فقط منحصر به شلوار ها نمیشود . کت ها ، دامن ها نیز تحت تاثیر این ترند قرار خواهند گرفت .

جین های ریش دار
جین های ریش دار

منوکروم ها

استایل های منوکروم هم در آینده بیشتر میبینیم.( منوکروم، در دنیای مد ، به معنای یک رنگ پوشیدن است )

monochrome

رنگ پرتغالی

پرتغالی و رنگ های مشابه بهش ، از ترند هایی است که پیشبینی می کنیم در آینده بیشتر ببینیم. در اکانت اینستاگرام مدوپیا توضیح داده ایم که چطور این رنگ را ست کنید .کلیک کنید.

 

منوکروم های پرتغالی
منوکروم های پرتغالی
منوکروم های زرد
منوکروم های زرد

شلوار های نواردوزی

شلوار های نواردوزی شده ی اسپرت هم فوق العاده ترند شده اند . برای فهمیدن این موضوع لازم نیست حتما کلکسیون ها را بررسی کنید .بلکه فقظ کافی است نگاهی به استایل سلبریتی ها بندازید.

شلوار های نواردوزی شده

 

طرح های عمودی

احتمالا در کت و شلوار های آینده ، بیشتر این طرح های عمودی را ببینیم.

 

طرح های عمودی
طرح های عمودی

منبع : Fashionista

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ