Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

تصمیمات عجیب خانواده مارکل؛ آیا توماس مارکل در عروسی دخترش حضور نخواهد داشت؟

4.27/5 (514)

کاخ کنزینگتون پیش از این تایید کرده بود که توماس مارکل ,پدر مگان مارکل, در عروسی سلطنتی حضور خواهد داشت. این در حالیست که روز گذشته مارکل اظهار داشته است که در جشن عروسی دخترش شرکت نخواهد کرد.

طبق اخبار منتشر شده در چند روز گذشته عکس های گرفته شده توسط پاپاراتزی که مارکل را هنگام مطالعه کتابی درباره تاریخ بریتانیا نشان می دهد و همچنین اندازه گیری های وی توسط یک خیاط برای دوخت کت شلواری که انتظار می رفت توماس در عروسی دخترش قصد پوشیدن آن را دارد همگی فیک بوده و مارکل برای این عکس ها مبلغی را دریافت کرده است. طبق گفته خود مارکل به TMZ وی هفته گذشته به علت سکته قلبی در بیمارستان بستری شده بود اما پس از چند روز مرخص شده و قرار بود به لندن سفر کند. او در حال حاضر از تصمیم خود منصرف شده و در مراسم عروسی شرکت نخواهد کرد زیرا قصد ندارد خانواده سلطنتی و از همه مهم تر دخترش را شرمسار کند!

کمتر از دو هفته پیش کاخ کنزینگتون بیانیه ای جهت حضور و نقش والدین مگان در عروسی سلطنتی منتشر کرد. طبق این بیانیه قرار بود توماس مارکل دخترش را در مراسم ازدواج در کلیسای سنت جورج همراهی کند در حالی که مادرش دوریا او را از هتل تا لوکیشن مراسم ازدواج همراهی خواهد کرد.

والدین مارکل (آنها زمانی که مگان تنها شش سال داشت از هم طلاق گرفتند) قرار بود این هفته به لندن سفر کنند تا زمان کافی برای آشنایی با خانواده پرنس هری داشته باشند. طبق گزارشات مادر مارکل در حال حاضر در لندن است.

همچنین مارکل اظهار داشته است که دخترش پس از اعلام این اخبار با او تماس نداشته است. طبق گفته کاخ کنزینگتون این اتفاق درست چند روز قبل از عروسی سلطنتی برای مگان چندان خوشایند نیست. او و پرنس هری از مطبوعات خواهش کرده اند که به حریم شخصی آنها در این موقعیت سخت احترام گذاشته شود.

این مطلب را از دست ندهید  مت گالا 2018

طبق گزارشات TMZ یکی از دلایل قلب درد توماس مارکل استرسی بوده که در نتیجه صحبت های دختر بزرگ او ,سامانتا مارکل (خواهر ناتنی مگان), برای او ایجاد شده است.

سامانتا معتقد است مگان در شرایط بحرانی به پدرشان کمک نکرده است از این رو این دو رابطه چندان خوبی با هم ندارند. او دفعات متعددی رابطه مگان و پرنس هری را نقد کرده است. وی دیروز در یک مصاحبه تلویزیونی عنوان کرده است که خودش را مقصر می داند زیرا گرفتن عکس ها ایده او بوده اما فکر نمی کند پدرش برای این کار مبلغی دریافت کرده باشد یا حداقل مبلغ گزافی دریافت نکرده است.

آپدیت 1

درست چند ساعت پس از انتشار این مطلب مطلع شدیم که توماس مارکل نظر خود را تغییر داده و قصد دارد در عروسی سلطنتی شرکت کند. او به TMZ گفته است قصد دارد دخترش را در مراسم عروسی همراهی کند. این یک لحظه تاریخی است و او دوست دارد بخشی از تاریخ باشد.

طبق گفته خود مارکل دخترش زمانی که او اتاق خود را در بیمارستان برای لحظاتی ترک کرده است با او تماس گرفته و پس از اینکه موفق به صحبت با او نشده برای او پیغامی گذاشته که او را دوست دارد, نگران سلامتی اش است و به خاطر عکس ها از او ناراحت نیست.

اما قضیه به این سادگی ها نیست. احتمال دارد پزشکان به علت وضعیت سلامتی مارکل به او اجازه پرواز ندهند. طبق اخبار منتشر شده مارکل قرار است صبح روز چهارشنبه تحت عمل جراحی قلب قرار بگیرد. بنابراین هنوز مشخص نیست که توماس مارکل در مراسم عروسی شرکت خواهد کرد یا نه.

این مطلب را از دست ندهید  در هفته مد پاییز زمستان ۲۰۱۸ لندن چه گذشت؟

آپدیت 2

پس از گذشت چند روز از حواشی مربوط به حضور توماس مارکل در عروسی سلطنتی روز گذشته کاخ کنزینگتون بیانیه ای از جانب مگان مبنی بر اینکه پدرش در مراسم روز شنبه شرکت نخواهد کرد منتشر کرد. مگان در این بیانیه اظهار داشته است که پدرش را دوست دارد و از مطبوعات خواهش کرده است به فضای حریم شخصی او احترام بگذارند تا توماس بتواند روی سلامتی اش تمرکز کند.

پس از انتشار این بیانیه مگان از پرنس چارلز, پدر پرنس هری, خواهش کرده است که او را در مراسم عروسی همراهی کند. پیش از این شایعه شده بود که ممکن است مادر مگان یا پرنس ویلیام او را در مراسم ازدواج همراهی کنند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی کاخ کنزینگتون پرنس چارلز با افتخار این نقش را پذیرفته است. اینگونه خانواده سلطنتی حمایت خود را از مگان نشان خواهند داد. پرنس ولز هفته گذشته در فرانسه اظهار داشته بود بی صبرانه منتظر خوش آمد گویی به مگان به عنوان عضو جدید خانواده سلطنتی است. او معتقد است عروسی سلطنتی روزی خاص و تاریخی برای همگان خواهد بود.

عکس های مراسم شام قبل از عروسی

از شما دعوت می کنیم با مدوپیا همراه شوید تا از جدیدترین اخبار پیرامون عروسی سلطنتی مطلع گردید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ