حالا چی بپوشم

وقتی هیچی برای پوشیدن نداریم

وقتی هیچی نداریم بپوشیم

شنیدن اینکه “وای من هیچی برای پوشیدن ندارم” برای هیچکس در این دنیا تازگی ندارد . زمانی که به تولد دوستی دعوت می شوید  یا میخواهید برای موقعیت خاصی لباس بپوشید ، اولین جمله ای که به ذهن بعضی ها می رسد این است که “حالا چی بپوشم “و بعد هم “من هیچی ندارم بپوشم” . حقیقت این است که همه ی شما در کمد خود لباس هایی دارید که تا کنون نپوشیده اید یا اینکه فقط یکبار پوشیده اید. اگر هوشمندانه و با ذوق عمل کنید مطمئن باشید که می توانید یک لباس مناسب از کمد برای پوشیدن پیدا کنید .

در صفحه اینستاگرام مدوپیا ، قبلا در مورد لباس های کپسول توضیح داده بودیم .(بخوانید : کلکسیون کپسول). کپسول کلکسیونی از لباس هایی است که نیاز شما را برای خرید لباس تا چندین ماه برطرف می کند . اگر قصد خرید داشته باشید پیشنهاد میدهیم که پست را نگاه کنید و ببینید کدام آیتم را ندارید و آن را خریداری کنید .در صورتی که قصد خرید ندارید هم چند نکته را به شما می گوییم تا در انتخاب لباس راحت تر باشید .

هیچی برای پوشیدن نداری ، پس اسکرین شات بگیر :

اینکه همیشه هر زمانی که در اینستاگرام یا بقیه شبکه های مجازی در حال فعالیت و گردش هستید ، اگر لباس زیبا یا ست جالبی نظر شما را جلب کرد عکس را سیو کنید یا از عکس اسکرین شات تهیه کنید و در فولدری در گوشی خود نگهداری کنید . اینجوری زمانی که به یک ایده برای لباس پوشیدن احتیاج داشته باشید ، سریع پیدا می کنید . یا اگر در سرچ کردن مهارت کافی را دارید ، از گوگل و یا هشتگ های اینستاگرام می توانید استفاده کنید . متاسفانه هشتگ های فارسی در این زمینه زیاد تنوعی ندارند و بهتر از هشتگ های انگلیسی استفاده کنید . یکی از بهترین هشتگ ها ، #OOTD کوتاه شده ی outfit of the day به معنی لباس روز است .

لباس روز "Outfit of the day"
لباس روز “Outfit of the day”

فرمول مهم!

بهترین و سریعترین ستی که می توانید برای خود بسازید ، از 3 جز اصلی تشکیل شده است .

شلوار جین + پیراهن سفید + کفش پاشنه دار

دامن راسته یا کوزه ای + تاپ + کفش پاشنه دار

این دو آسانترین و راحت ترین ستی است که همه آیتم هایش در کمد هر خانمی وجود دارد .

 

بهترین ایده زمانی که هیچی برای پوشیدن ندارید!
پیراهن سفید + شلوار جین
بهترین ایده برای زمانی که لباسی برای پوشیدن ندارید
دامن + بلوز ساده
دامن + بلوز ساده

برعکس بپوشید

خیلی ها با جا به جا کردن مرزهای خلاقیت ، لباس ها  و تاپ های خود را برعکس می پوشند و این جوری در عین حالی که تیپ جدید خلق می کنند لباس تکراری هم نپوشیده اند . شما هم میتوانید با اندکی خلاقیت ، تیپ های جدیدی برای خود درست کنید . مثلا میتوانید از یک پیراهن به جای دامن استفاده کنید .

3 کاربرد از یک پیراهن
3 کاربرد از یک پیراهن

 

لیست تهیه کنید

قبل از اینکه به خرید بروید ، کمد خود را باز کنید و ببینید چه لباس هایی دارید و به چه لباس های احتیاج دارید و لیستی تهیه کنید تا زمانی که به خرید می روید فقط آیتم های مورد نیاز خود را خریداری کنید . ( برای اینکه ببینید چه لباسهایی را در کمد خود ندارید ، می توانید از کلکسیون کپسولی که برای شما قرار دادیم استفاده کنید. ) .امیدواریم که با این مطلب توانسته باشیم به کسانی که هیچوقت هیچی برای پوشیدن ندارند ، کمکی کرده باشیم .
شما هم اگر روش هایی دیگری دارید ، حتما با ما در میان بگذارید.
مثل همیشه منتظر نظرات شما هستیم .

5/5 (4)

به این مطلب امتیاز دهید

0 1 2 3 4 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =

Scroll Up