Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/modopiai/public_html/wp-content/plugins/foogallery/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
هفت عادت مردمان خوش استایل | مجله اینترنتی مدوپیا

هفت عادت مردمان خوش استایل

4.67/5 (154)

مسلما هرشخصي با داشتن يك كارت بانكي ميتواند در فروشگاه هاي برند هاي گران قيمت قدم بزند و با لباس هایی مطابق با مد روز از آنجا بيرون بياید. اما اين لزوما كاري نيست كه افراد خوش استایل انجام ميدهند. خوش تیپ بودن چيزي فرا تَر از برچسب هاست. هرچند خريدن آيتم هاي گران قيمتِ برند هاي معروف به شما احساس لذت و سرخوشي ميدهد اما ظرف شش ماه آینده اين آيتم هاي ترند از دور خارج ميشوند و شما تازه متوجه ميشوید كه پولي براي ادامه ماه برایتان باقي نمانده است و احساس ميكنيد كه باید آيتم هاي بيشتري مطابق با مد روز تهيه كنيد. اين موضوع ميتواند واقعا خسته كننده باشد. اما متاسفانه افراد زيادي هستند كه درگير اين چرخه ميشوند.

بدون شك مقصر اصلي دنياي امروزست كه ما را به مصرف گرايي تشويق ميكند. اگر نگاهی كوتاه به شبكه هاي اجتماعي مثل اينستاگرام بیندازید از سيل هجوم آيتم هاي تکراری و گران قیمت شوك زده مي شوید . به یاد داشته باشید که در صورت تهیه این آیتم ها شما كاملا شبيه به دیگران به نظر میرسید و خب در این پروسه متاسفانه ورشكست هم ميشوید!

با اين وجود هنوز هم عكس هايي از افراد مختلف در بلاگ ها و صفحات اينستاگرام مشاهده ميكنيد كه در عین شيك پوش بودن سرتا پا در برچسب هاي برندهاي مختلف غرق نيستند. اين افراد طوری آيتم هاي مختلف را باهم ست ميكنندكه باعث ميشود استايل آنها كاملا خلاقانه به نظر بياید. اين افراد همان كساني هستند كه ما ميتوانيم از استايل شخصی آنها الهام بگيريم. در ادامه به هفت عادت اين مردمان خوش استایل ميپردازيم.

افراد خوش استایل صفحات و بلاگ هاي مجازي را براي كپي كردن استايل دیگران زير و رو نميكنند

در دنيا امروز عكس هاي استايل هاي خياباني منبع مهمي براي الهام گرفتن به شمار ميروند. با اين حال صرفا بخاطر اينكه بلاگرهاي مشهور آيتم هاي برند هاي معروف را ميپوشند، دلیل بر این نمیشود که ما بیش از حد ولخرجي كنیم. فراموش نكنيد كه عده زيادي از بلاگرها اين آيتم ها را به طور رايگان دريافت ميكنند تا شما را به خريد آنها تشويق كنند. به همين خاطر افراد خوش استایل پس از پيدا كردن ست مورد علاقشان تلاش ميكنند اين آيتم ها را با قيمت هاي كمتري خريداري كنند. فروشگاه هاي زيادي هستند كه آيتم هاي مشابه را با قيمت مناسب تري به شما پیشنهاد میکنند.

این مطلب را از دست ندهید  راهنمای پس انداز کردن؛ فشن ادیتورها چگونه خرید میکنند؟

چگونه خوش استایل باشیم و کمتر هزینه کنیم

آنها از هيچ فروشگاهي هراس ندارند و تقريبا در همه جا ميتوانند خريد كنند

افراد شيك پوش تقريبا در همه فروشگاه ها ميتوانند آيتم هاي مناسب خود را پيدا كنند حتي فروشگاه هايي كه خيلي خاص به نظر نميرسند. اما اين به آن معنا نيست كه اين افراد از استتیک اصلي خود فاصله ميگيرند. به عنوان مثال افراد خوش استايل در يك فروشگاه مناسب نوجوانان سراغ آيتم هايي نمیروند كه دختر خاله ١٢ ساله آنها خريداري ميكند. اين موضوع در فروشگاه هاي فست فشن( سري دوز) نيز صدق ميكند.

چگونه استایل خود را پیدا کنیم
آنها ميدانند چگونه مطابق با سليقه شخصي خود لباس بپوشند

تا بحال تجربه این را داشته اید که از فردی خوش استايل در مورد اينكه لباس هایش را از كجا میخرد پرسيده باشيد و در جواب اين را شنيديد كه لباس مورد نظرتان چندین سال پیش و از يک بوتيك در ناكجا آباد خريداري شده است؟ بله شايد آيتم مورد نظر شما خيلي شيك به نظر بياید اما درواقع چيزي كه باعث شده توجه شما به آن جلب شود سبكي است كه آن آيتم با بقيه لباس ها ست شده است. شايد همراه با آيتم مورد نظر اكسسوري هاي استيتمنت و… استفاده شده كه آن را خاص كرده است.

اين افراد در مقایسه با دیگران ساده تَر به نظر مي آیند ( انگار وقت كمتري براي ست كردن لباس هایشان گذاشته باشند!)

يكي از عادات مردمان خوش استايل اين است كه آنها خاص تَر و جالب تَر لباس ميپوشند. به عنوان مثال اين افراد به جاي كفش هاي پاشنه بلند كتوني هاي ساده ميپوشند يا به جاي پوشيدن پيراهن هاي پر زرق و برق يک كت شلوار شيك را انتخاب ميكنند و در آخر به جاي مدل موهاي بلند و حالت دار موهاي كوتاه و تا حدودي بهم ريخته را ترجيح ميدهند. آنها به عناصر كوچيكي توجه میکنند كه باعث ميشوند ساده تَر و طبيعي تر و البته متفاوت تراز بقیه به نظر برسند.

این مطلب را از دست ندهید  چگونه مرد خوش استایل جمع باشیم؟

آنها متوجه اين موضوع هستند كه برچسب ها لزوما باعث جذابيت بيشتر نميشوند

شايد خيلي كليشه اي به نظر بياید اما افراد خوش استایل افرادي هستند كه اعتماد به نفس بالايي دارند و لزوما پول زيادي براي آيتم هاي ديزاينر خرج نميكنند. اين افراد حتي اگر به قولي گوني هم بپوشند باز هم جذاب ترين فرد در مهماني به حساب مي آيند زيرا از اعتماد به نفس زيادي برخوردار هستند.

استایل خود را اینگونه بسازید

آنها بردگان مد نيستند

بعضي از افراد خوش استايل ميتوانند ترند هاي مختلف را دنبال كنند بدون آنکه بردگان مد به شمار بروند. اگر ترند مشخصي مورد پسند شما نيست (حتي اگر بلاگرهاي مشهور اين ترند ها رو دنبال ميكنند) شما مجبور به خريداري آيتم هاي این ترند نيستيد. درست به همين سادگي.

از همه ترند ها نباید پیروی کرد

اين افراد صرفا به خاطر اينكه خوش استايل باشند لباس نميپوشند

قبل از به وجود آمدن بلاگ ها و صفحات مجازي استريت استايل و دنبال كردن هفته هاي مد در شهر هاي مختلف دنيا، هرشخصي مطابق با علايق، لايف استايل و سلايق شخصي خودش لباس ميپوشيد. باور كنيد اهميت چنداني ندارد كه كفش هاي شما برند الكساندر ونگ هستند، اگر در این کفش ها احساس راحتي نميكنيد شما خوش استايل نیستید. بنابراين به ياد داشته باشيد كه راحتي لباس هایتان حرف اول را در خوش استايل بودن شما ميزنند.

استایل مارگو رابی

منبع: استايل كَسْتِر

به این مطلب امتیاز دهید

1 دیدگاه در “هفت عادت مردمان خوش استایل

عالی بود و کاملا موافقم و خودمم پیروش هستم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب