مهتاب جمالی و برند کتایون لندن

 

مهتاب جمالی از طراحان لباس موفق ایرانی متولد اهواز و بنیان گذار برند کتایون لندن در انگلستان است.او از جوان ترین پرفسور های دانشگاه کینگستون انگلستان شناخته شده و  اکنون به تحصیل در مقطع دکترا مشغول است. کتایون لندن از برند های لوکس زنانه است که از زیبایی و  زنانگی الهام گرفته است.

مهتاب جمالی
مهتاب جمالی پایه گذار برند کتایون لندن

مهتاب جمالی

مهتاب متولد سال ۱۳۶۴ در شهر اهواز است.  خانواده او زمانی که او سن کمی داشت به لندن مهاجرت کردند و مهتاب در سن ۱۷ سالگی  وارد دانشگاه شد و به مدت پنج سال  تحصیل در رشته طراحی لباس را ادامه داد.  او در سن ۲۳ سالگی به عنوان جوان ترین پروفسور های دانشگاه کینگستون در رشته طراحی لباس شناخته شد . مهتاب اکنون مشغول به تحصیل در مقطع دکترا است.

برند کتایون،لندن

مهتاب جمالی در سال ۲۰۱۱ برند لباس خود را در شهر لندن تاسیس کرد، او برندش را به نام مادرش ، کتایون نامگذاری کرد. مهتاب مادرش را الهام بخش ترین فرد زندگی اش نه تنها در مد بلکه در تمام زمینه ها می داند.

زمان زیادی نگذشت تا برند کتایون کاملا در شهر شناخته شد و بیش از ۵۰ مجله با او مصاحبه کردند. لباس های لوکس و دست ساز برند کتایون، لندن طوری طراحی شده اند تا به خانم ها احساس قدرت ،زیبایی ، ظرافت استقلال و اعتماد به نفس بدهد.  دختران جوان زیادی سبک لباس پوشیدن مهتاب را منبع الهام خود می دانند.

او در مصاحبه ای گفته است که برای الهام گرفتن از طبیعت ، زیبایی و زنانگی برای طراحی لباس هایش زیاد سفر می کند.

او درباره اسم برندش می گوید: کتایون به معنای ملکه جهان است و مادر من ملکه دنیای من است، او یک هنرمند واقعی و نماد خانم خوش استایل است. و به دلیل تاثیری که در زندگی من داشته است نام او را برای برندم انتخاب کرده ام.

5/5 (3)

به این مطلب امتیاز دهید

0 1 2 3 4 5

1 thought on “مهتاب جمالی و برند کتایون لندن”

  1. اونوقت خودش گفته از هیچی شروع کرده! این هیچی دقیقاً یعنی چی؟؟ 17 سالگی رفته دانشگاه مد اونم تو لندن که بهترین آموزش های مد رو داره!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =

Scroll Up