Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/modopiai/public_html/wp-content/plugins/foogallery/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
با مریم نصیرزاده آشنا شوید | مجله اینترنتی مدوپیا

با مریم نصیرزاده آشنا شوید

4.68/5 (78)

مریم نصیرزاده طراح و خرده فروش ایرانی ساکن نیویورک است و بوتیکی در بخش شرقی این شهر دارد.این بوتیک که توسط او و همسرش اداره میشود بازتاب سلیقه و ذوق خاص مریم است و طبق گفته مجله ووگ ” بین تمام زرق و برق های شهر و طراحان فراوان ، مریم از معدود کسانی است که توانسته سبک و سلیقه اش را در طراحی هایش نشان دهد و بوتیک اش کانسپت استوری است که توانسته نظر علاقه مندان به طراحی های مستقل و مینیمال را جذب کند” .

آغاز کار

او در سال 2002 تا 2005 بعد از اینکه از دانشگاه Rhode Island مدرک نساجی گرفت ، به طراحی تیشرت های وینتج (طرح های قدیمی و آنتیک) پرداخت و تیشرت های زیادی هم به مغازه هایی مانند Barneys فروخت .اما بعد از اینکه احساس کرد که به اطلاعات و مهارت های بیشتری احتیاج دارد ، در سال 2006 به مدرسه پارسونز آمد .حتی رفتن به مدرسه پارسونز هم نتوانست انگیزه ای که او برای طراحی لازم داشت را به او بدهد و تا دوسال در تلاش بود که کلکسیون جدیدی طراحی کند ولی در سال 2008 با بازکردن بوتیکش در بخش شرقی نیویورک طراحی را کنار گذاشت .خودش میگوید که عاشق استایلینگ و خرید کردن بود و از اینکه نمیتوانست طراحی کند ، احساس گناه میکرد .اما کم کم به طراحی لباس هایی پرداخت که خودش میپوشید و میتوانست در بوتیکش بفروشد و بعد از اینکه لباس هایش مورد استقبال قرار گرفت ، در سال 2013 اولین کلکسیون خودش را در معرض عموم به نمایش گذاشت.بیشترین فروش او از کفش هایش است . کفش هایی ساده و مینیمال با الهام از دهه شصت میلادی . کفش هایی که هم اکنون در وبسایت های معتبر نیز به فروش میرود و مورد علاقه تعداد زیادی ادیتور ها مجله های معتبر است .

لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده لباسهای مریم نصیر زاده
مریم نصیرزاده
مریم نصیرزاده
مریم نصیرزاده
مریم نصیرزاده

منبع الهام

بوتیک مریم نصیرزاده هم دست کمی از یک نمایشگاه هنری ندارد . چینش با سلیقه لباس ها و کفش ها و اشیای وینتج و منحصر به فرد بازتابی از سلیقه او و همسرش است که با هم مغازه را اداره میکنند.خودش میگوید منبع الهامش ، مادر بزرگش است که در دهه شصت و هفتاد میلادی در تهران بوتیکی داشته است . به قول خودش بوتیک مادر بزرگش بسیار مدرن و آوانگارد بود و شیوه ای غیر معمول برای نمایش لباس هایش انتخاب میکرد.و لباس های زیبایی هم از ایتالیا و فرانسه وارد می کرد . او هم به پیروی از همین سبک دکور متفاوتی برای بوتیکش چیده است .

این مطلب را از دست ندهید  7 طراح برتر ایرانی به نقل از مجله Savoir Flair
تصویری از بوتیک مریم نصیرزاده
تصویری از بوتیک مریم نصیرزاده
تصویری از بوتیک مریم نصیرزاده
تصویری از بوتیک مریم نصیرزاده
تصویری از بوتیک مریم نصیرزاده
تصویری از بوتیک مریم نصیرزاده

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب