بررسی استایل بازیگران در سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر

4.65/5 (26)

مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، شب سهشنبه ۹ بهمن ۹۷ در پردیس تئاتر تهران برگزار شد. در این پست به بررسی استایل بازیگران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میپردازیم.

 آیین افتتاحیه جشنواره


شبنم
مقدمی
:

طراحی و دوخت این لباس را مجموعه «فرامرز فرمانی» انجام داده است. کت و دامن، همیشه انتخاب کلاسیک و مناسبی برای مراسمهای رسمی است. رنگ تیره به لباس جلوهای رسمیتر بخشیده است. استفاده از پارچهی بافتدار که تا حدودی پارچه را از حالت یکنواخت درآورده و استفاده از تناژ آبی سیر به این لباس تنوع و جلوهای مدرن داده است. همچنین استفاده از شال با رنگ قرمز مایل به بنفش همراه با موتیفهای آبی سیر، ضمن هماهنگ‌کردن طرح با رنگ کت، به صورت شبنم، نشاط بخشیده و استایل او را جذابتر کرده است. استفاده از اکسسوریهای هماهنگ مثل کیف و بوت چرمی، انتخاب هوشمندانهای برای استایل او به شمار می‌رود.

شبنم مقدمی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

دیبا زاهدی:

دیبا زاهدی در مراسم افتتاحیه با استایلی خیرهکننده ظاهر شد. پوشیدن کتی با زمینه سفیدنقره‌ای در کنار استفاده یکپارچه از رنگ مشکی در تمامی آیتمها، ظاهری متفاوت، شیک و بینقص به وجود آورده است.طراحی لباس خانم زاهدی را خانه مد الین به عهده داشته است. به گفته‌ی خود مجموعه، بهدلیل نداشتن زمان پرو، قد شلوار با قدی که در نظر گرفته بودند، متناسب نشده است.

دیبا زاهدی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

مهرداد صدیقیان:

در اکثر رویدادهای مهم، همگان منتظر رونمایی از استایل افراد خاصی هستند. مهرداد صدیقیان از جمله کسانی است که وسواس خاصی در انتخاب استایل خود دارد و همیشه جزو خوشپوشان هر رویداد محسوب میشود. استایل آیین افتتاحیه جشنواره امسال وی، استایلی کلاسیک با استفاده از رنگهای خنثی است. استفاده از topcoat مشکی بر روی ژاکت توسی، در عین سادگی، استایل را متفاوت کرده است. عینک و کفش چرم قهوهای آیتمهای متمایزکننده این استایل هستند.

کت از هکت لندن / عینک از culture&Gross Private Showroom
استایلیست: سپید مرتضوی

مهرداد صدیقیان، افتتاحیه جشنواره فیلم فجر

مریم مومن:

مریم مومن که چهرهی جدید این روزهای سینمای ایران است، با استایلی نهچندان فکرشده در این مراسم ظاهر شد. ترکیب تکراری و همیشگی پالتومانتو با تم پلنگی و استفاده از رنگ قرمز، حرف تازهای برای گفتن و دیده‌شدن نداشت. متاسفانه از طراح یا استایلیست این استایل اطلاعاتی پیدا نکردیم.

مریم مومن، افتتاحیه جشنواره فیلم فجر

جواد رضویان:

او با استایلی ساده و مینیمال ظاهر شد. توجه و استفاده از رنگ سال و ترکیب آن با رنگ مکملش، انتخاب درستی بوده است.

جواد رضویان، جشنواره فیلم فجر

محمدرضا غفاری:

استایل او از مجموعه a8 بوده است؛ استایلی ساده و مینیمال با استفاده از رنگهای تیره. شلوار کتان، کت کژوال و تیشرت انتخابهای سادهای هستند که می‌توانند متناسب با هر مناسبت و مکانی باشند؛ لذا برای چنین رویداد مهم و خاصی، مناسب نیستند.

پیشنهاد مدوپیا برای بهترشدن این استایل: استفاده از اکسسوریهای خاص مثل عینک آفتابی.

محدرضا غفاری، جشنواره فیلم فجر

روز نخست کاخ جشنواره:


لیلا
زارع
:

کت چرم هیچگاه جذابیت خود را از دست نخواهد داد. لیلا زارع با این انتخاب، علاوه بر ظاهری مدرن، استایلی مناسب و شیک را به نمایش گذاشته است. استفاده از شال با موتیفهای گیاهی، این انتخاب را از حالت مونوکروم خارج کرده و بازی رنگ و طرح را در استایل او به وجود آورده است.

لیلا زارع، جشنواره فیلم فجر

پولاد کیمیایی:

او با استایلی عجیب و متفاوت ظاهر شد. او با استفاده از آیتمهای مختلف که هارمونی خاصی با یکدیگر ندارند، در نهایت ترکیب‌بندیای متعادل و چشمنواز به وجود آورده است. استفاده از ژیله قرمز، دستمالجیب خالخالی، شلوار راهراه در کنار پیراهن سفید و کت سادهتوسی بسیار اتنخابهای هوشمندانهای است. او با استفاده از آیتمهای طرحدار در کنار آیتمهای ساده، استایلی متفاوت و جالب پدید آورده و در عین حال تعادل را نیز رعایت کرده است. همچنین با استفاده از رنگهای خنثی، هم از خفگی آیتمهای طرحدار جلوگیری و هم به بیشتر دیدهشدن آنها کمک کرده است.

پولاد کیمیایی، جشنواره فیلم فجر

ماهور الوند:

ماهور الوند استایل کلاسیک تمام مشکی را برگزیده و با شال ساده پلیسهای زرد رنگ به این استایل تنوع بخشیده است. او از اکسسوریها غافل نشده و از زیورآلات طلایی برای تکمیل پوشش خود استفاده کرده است.

ماهور الوند، جشنواره فیلم فجر

ستاره پسیانی:

ستاره پسیانی با استایلی نسبتا جدید در کاخ جشنواره حاضر شد. انتخاب او سارافونی مشکی و شومیز آبی رنگ با آستینهای پفی است که با بوتی مشکی کامل شده است.

ستاره پسیانی، جشنواره فیلم فجر

آتیلا پسیانی به همراه ستاره پسیانی:

آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، جشنواره فیلم فجر

بهنوش طباطبایی:

بهنوش طباطبایی با مانتوی آبی روشن، روسری طرح هرمس، سنجاقسینه با طرح خرگوش و کیف آبی رنگ با طرح گل رز ظاهر شد. استفاده از بوتهای سرمهای نیز انتخاب درستی برای این مجموعه است.

بهنوش طباطبایی، جشنواره فیلم فجر

امین حیایی:

او با استایلی ساده و راحت در کاخ جشنواره ظاهر شد؛ کاپشن توسی و شلوار مشکی.
پیشنهاد مدوپیا برای بهترشدن این استایل: می‌توان از پلیور مشکی زیر کاپشن استفاده کرد. جای خالی اکسسوری به چشم میآید. باید از یکی دو آیتم رنگی یا طرحدار برای چشمنوازشدن استفاده کرد.

امین حیایی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

شهرام حقیقتدوست:

او استایلی ساده، کلاسیک و پرتکرار با ترکیب رنگهای مشکی و سرمهای دارد.

شهرام حقیقت دوست، جشنواره فیلم فجر

ژاله صامتی:

ژاله صامتی با استایلی زیبا و دقیق در کاخ جشنواره حاضر شد. استفاده از رنگ آبی کاربنی علاوه بر اینکه رنگ مجللی است، رنگی کمتکرار در لباس هنرمندان امسال است. رنگ موی خرمایی با این رنگ بسیار تناسب دارد. همچنین نحوه بستن روسری بسیار کلاسیک و زیباست. صامتی از اکسسوری نیز غافل نشده است.

ژاله صامتی، جشنواره فیلم فجر ۹۷

دیبا زاهدی:

دیبا زاهدی یکی از خوشسلیقهترین هنرمندان امسال است. در شب دوم جشنواره، او با استایلی مونوکروم و به رنگ مشکی ظاهر شد. برشهای خاص لباس وی، ترکیب متریالهای مختلف مثل چرم با پارچه، این استایل را بسیار خاص کرده است. از طراح لباس ایشان اطلاعاتی در دست نداریم.

دیبا زاهدی ، جشنواره فیلم فجر

مهراوه شریفینیا:

شریفینیا با استایلی قرمز از از الگا گالری ظاهر شد. برش متفاوت این لباس علاوه بر رنگ متمایزش این استایل را خاص کرده است.
پیشنهاد مدوپیا برای بهترشدن این استایل: استفاده از اکسسوری یا کمربند مشکی در مانتو تا از یکنواختی رنگ قرمز بکاهد.

مهراوه شریفی نیا، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

رضا یزدانی:

یزدانی همیشه امضای خاص خودش را در ظاهرش دارد. این بار کت مخمل مشکیسبز را با پلیوری از همین تنالیته رنگی، ست کرده است.
پیشنهاد مدوپیا برای بهتر شدن این استایل: استفاده از شلوار مشکی بهجای شلوار جین.

رضا یزدانی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

لاله اسکندری:

کلاژ پارچههای متفاوت روی لباس و ایجاد طرح، ایده جدید و درستی است. گردنبند با فرم لباس هارمونی ندارد و می‌توان از آویزهایی که با فرمهای لباس هماهنگی دارند، استفاده شود.

لاله اسکندری، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

 روز دوم و سوم:


پیمان
معادی:

پیمان معادی که همیشه سادهترین استایل را انتخاب می‌کند، این بار به سراغ ترکیب شلوار جین، ژاکت کرم رنگ و پیراهن توسی رفته است.
پیشنهاد مدوپیا برای بهتر شدن این استایل: استفاده از رنگ‌های هارمونیدار با یکدیگر.

پیمان معادی، جشنواره فیلم فجر

ساره بیات:

او با استایلی بسیار شیک و کلاسیک در کاخ جشنواره حاضر شد. رنگ مشکی را با استفاده از اکسسوریهای طلایی رنگ از یکنواختی درآورده است. سنجاق‌‌سینه شنل با کیف شنل او، ست شده است که در عین سادگی بسیار استایلش را خاص کرده است.

ساره بیات، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

بهنوش بختیاری:

استفاده از طرح و موتیفهای ایرانی و ترکیب آنها با رنگهای شاد و برشهای متفاوت، طرحی نو پدید آورده است.
پیشنهاد مدوپیا برای بهترشدن این استایل: استفاده کمتر از طرحها در کنار رنگهای خنثی و ساده، به بهتر دیدهشدن طرحها کمک می‌کند؛ ضمن اینکه طرحها فضای بیشتری برای خودنمایی پیدا خواهند کرد.

بهنوش بختیاری، هدی زین العابدین، ساره بیات، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

مهرداد صدیقیان:
مرد خوشپوش سینمای ایران این بار با استایلی مونوکروم و به رنگ مشکی در کاخ جشنواره حاضر شده است. استفاده از بوت در این استایل بسیار انتخاب هوشمندانهای است.

مهرداد صدیقیان، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

مهناز افشار:

او با استایلی ساده و به رنگ مشکی ظاهر شد. استفاده از شال چهارخانه سفیدمشکی باعث خطای دید شده و رنگ توسی را در استایل به وجود میآورد که بهراحتی با کیفش ست شده است. کیف از برند MCM است که ارزش تخمینی آن حدود ۷۰۰۹۰۰ دلار است. عینک آفتابی نیز از برند تام فورد میباشد. در اکسسوریها از انگشتر با طرح کارتیه استفاده شده است.

مهناز افشار، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

حامد بهداد:

او ترکیب مشکی استایل خود را با پیراهن صورتی تنوع بخشیده است.

حامد بهداد، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

حمید فرخ نژاد:

او با استایلی ساده و کلاسیک و مردانه ظاهر شد؛ یعنی ترکیب کتوشلوار مشکی با پیراهن سفید مردانه.

حمید فرخ نژاد، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

هدی زینالعابدین:

پارچه‌ی مخمل، پارچهای مجلل و شاهانه است. مخمل مشکی انتخاب هدی زینالعابدین برای حضور در کاخ جشنواره در شب سوم بود. استفاده از گردنبند مروارید سیاه تزیین مناسبی برای لباسش به شمار میآید. طراح لباس او المیرا نوری از خانه مد الین است.

هدی زین العابدین، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

روز چهارم:


صابر
ابر:

صابر ابر همیشه استایلی متفاوت و خاص داشته است. او بر روی فرش قرمز فیلم «مسخره باز» با کتی تا زانو و با طرح چهارخانه سفیدمشکی ظاهر شد. سایر بخشهای استایل او نیز از رنگ مشکی بهره برده که انتخاب درست و هوشمندانهای است. برای تنوع و خاصکردن استایل، جوراب قرمز ایدهی جالبی بود که صابر آن را استفاده کرده است. علیرغم نقدهای منفی زیاد راجع به لباس او، استایل صابر، استایلی کامل، جدید و مطابقروز است. ضمن اینکه مهمترین بخش هر لباس که هماهنگی فرم با کاراکتر شخص است، در این استایل رعایت شده و بهنوعی امضای صابر پای کار مشخص است.

صابر ابر، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

جواد رضویان:

او با استایلی شبیه به پوشش خود در افتتاحیه و با تغییرات اندکی ظاهر شد.

جواد رضویان، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

شبنم مقدمی:

شبنم مقدمی هر بار ما را شگفتزده کرده است. در روز چهارم جشنواره، او از ترکیب رنگ مشکی و قرمز استفاده نمود که بسیار چشمنواز است. تعادل در استفاده از رنگ قرمز، پوشش را به استایلی درجه یک تبدیل کرده است.

شبنم مقدمی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

نسیم ادبی:

استفاده از نقوش ایرانی بر روی پالتو، ایدهی بسیار جالبی است ولی رنگ طرحهای روی آستین با طرح کلی مانتو هم‌خوانی ندارد و همین باعث سردرگمی در طرح میشود. همچنین ترکیب مخمل با طرحهای شلوغ، ایده‌ی مناسبی نیست.

نسیم ادبی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

روز پنجم:


طناز
طباطبایی:

او با استایلی ساده و شیک در جشنواره فجر امسال ظاهر شد. استفاده از پالتوی طرحدار و ترکیب آن با رنگهای سفید و مشکی، ترکیبی ساده، مینیمال و بدون چالش است.

طناز طباطبایی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

هومن سیدی:

هومن سیدی یکی از خوشپوشترین مردان جشنواره امسال است. او با استایلی رسمی و زیبا روی فرش قرمز جشنواره امسال ظاهر شد. کتوشلوار توسی و پیراهن مشکی انتخاب بسیار درستی برای چنین رویداد مهم هنریاست.

هومن سیدی، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

هدی زینالعابدین:

استایل خاص و زیبای هدی، او را به یکی از خوشپوشترین زنان امسال تبدیل کرده است. استفاده از ترکیب گل و صدف و مرجان بر روی پالتو، ترکیبی جدید و شکیل به وجود آورده است که با شال او نیز هماهنگی دارد.

هدی زین العابدین، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

مهرداد صدیقیان:

مهرداد صدیقیان که تا به اینجای جشنواره ما را شگفت زده کرده بود، در روز پنجم و در فتوکال فیلم «طلا» با استایلی خوب اما نه درجه یک ظاهر شد. استایلیست او سپید مرتضوی است.
پیشنهاد مدوپیا برای بهترشدن این استایل: استفاده از اکسسوریهایی هماهنگ با رنگ کت.

مهرداد صدیقیان، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

هوتن شکیبا:

در فتوکال فیلم «شبی که ماه کامل شد» استایلی متفاوت و خاص را از هوتن شکیبا مشاهده کردیم. ترکیب کت و شالگردن، ترکیبی مدرن و حساب شده است.هوتن شکیبا، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

نگار جواهریان:

نگار جواهریان با استایلی زیبا و شیک برای فیلم «طلا» در کاخ جشنواره حاضر شد. او برای خاصکردن استایل خود از شال قرمز استفاده کرده که باعث جلوهی بیشتر استایل شده است.

نگار جواهریان، جشنواره فیلم فجر

روز ششم:


ستاره پسیانی:

در فتوکال فیلم جمشیدیه، ستاره با لباسی از آنیتا انوشه ظاهر شد. این لباس از نظر برش و الگو، دارای طرح و ایدهی جدیدی است. اما انتخاب اکسسوریها مثل کیف و شال، انتخابهای مناسبی نیستند. ضمن اینکه از نظر رنگ با یکدیگر هارمونی ندارند، طرح لباس رسمی و مناسب چنین رویدادی نیست.

ستاره پسیانی، جشنواره فیلم فجر

سارا بهرامی:

سارا بهرامی با ایدهای نو در لباس و استفاده از پارچه‌ای شیک در کنار الگویی متفاوت، یکی از بهترین استایلهای روز ششم بود. او در انتخاب کیف و کفش هم انتخابهای سنجیدهای داشته است. طراح لباس و استایلیست وی، ندا سرگردان است.

سارا بهرامی، جشنواره فیلم فجر

لیلا حاتمی:
او با ظاهری ساده و بدون چالش و به رنگ مشکی ظاهر شد که مطابق با استایل همیشگی اوست. شال پلیسهدار، استایل او را کمی از یکنواختی خارج کرده است. استفاده از اکسسوریهای متفاوت میتوانست استایل او را رسمی و زیباتر کند.

لیلا حاتمی، علی مصفا، جشنواره فیلم فجر

علی مصفا:

با استایلی کژوال و راحت در فتوکال «فیلم مردی بدون سایه» ظاهر شد. علاوه بر اینکه استایل او مناسب چنین رویداد مهم و رسمیای نیست، آیتمهای مورداستفاده او با یکدیگر همخوانی ندارند. شلوار جین، کاپشن مشکی و پلیور با رنگ توسیخاکی هیچگونه هماهنگیای ندارند. انتظار میرود که هنرمندان، بزرگترین مراسم سینمایی ایران را جدیتر بگیرند.

بهناز جعفری:

بهناز جعفری نیز با ترکیب رنگ مشکی بهصورت غالب و ترکیب با سفید، انتخابی بدون چالش و دردسر داشته است. تنها نکته خلاقانه لباس او، آستین مانتو است که ایدهی نویی نیست.

بهناز جعفری، جشنواره فیلم فجر

شادی کرمرودی:

او از جمله معدود خوشپوشان روز ششم در کاخ جشنواره بود. او با استایل مونوکروم مشکی ظاهر شد ولی تزئینات و دوخت روی لباس او، لباس را از فرم ساده خارج کرده و به آن جان بخشیده است. همچنین برش و دوخت لباس نیز متفاوت و خاص است. استفاده از کیف برند نیمانی نیز علاوه بر استایلیشبودن، باعث تنوع در استایل شده است. طراحی لباس او را استودیو سرس (sors) انجام داده است.

شادی کرمرودی، جشنواره فیلم فجر

نسیم ادبی:

یکی از بدلباسترینهای جشنواره امسال، نسیم ادبی در روز ششم جشنواره است. ترکیب کت چرم با زیر مانتویی پیلیدار اصلا انتخاب درستی نیست. همچنین روسری با طرح شلوغ و رنگهای جیغ، مناسب کت چرم نیست.

نسیم ادبی، جشنواره فیلم فجر

روز هفتم:


لیندا
کیانی:

او با دو استایل متفاوت در روز هفتم بر روی فرش قرمز کاخ جشنواره حاضر شد.استایل اول او برای فیلم «دیدن این فیلم جرم است» استایل مونوکروم مشکی است که ترکیب چرم و پارچه است. برشهای کت او استایل را از سادگی درآورده است. طراحی لباس او را «مانیانامور» بر عهده داشته است.

لیندا کیانی، جشنواره فیلم فجر

او در اکران فیلم «پالتو شتری» با مانتویی از «فرهاد هاشمی» روی صحنه آمد. ترکیبب نوار قرمز با رنگ توسی، اصلا جالب نیست و از نظر مبانی رنگشناسی اشتباه است و توی ذوق میزند. ضمن این که پارچه مانتو نیز توسی طرحدار است و خود لباس را شلوغ کرده است. انخاب شال طرحدار و براق نیز اصلا انتخاب بهجایی در کنار رنگ قرمز نیست. شلوار او که مناسب برای استایل قبلی او طراحی شده، اصلا با فرم لباسش هماهنگی ندارد.

لیندا کیانی، جشنواره فیلم فجر

بهاره کیان افشار:

بارانی با طرح ارتشی استایل متفاوتی است. او سایر آیتمهای ظاهر خود را به رنگ مشکی انتخاب کرده و با این روش از شلوغشدن استایلش پرهیز کرده است.

بهاره کیان افشار، جشنواره فیلم فجر

روز هشتم


پیمان معادی:

استایلی رسمی، بدون چالش و ساده داشت که مناسب با شخصیت اوست.

این مطلب را از دست ندهید  چگونه گوشواره متناسب با فرم صورت خود را پیدا کنیم؟

پیمان معادی، جشنواره فیلم فجر

بهرام رادان:

او نیز با استایل رسمی و ترکیب رنگ آبی و لیمویی ظاهر شد. با استفاده از پوشت و دستبند استایل خود را تنوع بخشیده است.

بهرام رادان، جشنواره فیلم فجر

مریلا زارعی:

استایل مونوکروم مشکی او علی‌رغم برازندگی‌اش، بسیار یکدست مشکی است و چشم را خسته می‌کند. جای استفاده از اکسسوری‌های متنوع در این استایل خالی است. در لباس او هیچ طرح خاصی چه از نظر پترن پارچه و چه از نظر الگو و برش وجود ندارد.
پیشنهاد مدوپیا برای بهتر شدن این استایل: استفاده از شال یا روسری طرح و رنگ‌دار یا سنجاق‌سینه و یا رنگ و طرح‌دار بودن کمربند پالتو و هماهنگ‌کردن کیف با آنها.

مریلا زارعی، جشنواره فیلم فجر

آتیلا پسیانی:

او با ترکیب پالتوی بلند، شال‌گردن و کلاه استایلی مینیمال در عین حال کامل به وجود آورده است. ترکیب رنگ‌های خنثی و درست در کنارهم نیز این استایل را قوی‌تر کرده است.

آتیلا پسیانی، جشنواره فیلم فجر

پریناز ایزدیار:

پریناز که برای اولین بار در طی جشنواره به روی فرش قرمز کاخ جشنواره حضور یافت، با دو استایل متفاوت ظاهر شد. او در فتوکال فیلم «سرخپوست»، پیراهن‌شلواری ماکسی سرمه‌ای براق بر تن کرد که ایده جدیدی برای این مراسم است. در شب‌های گذشته هیچ‌کدام از بانوان با پیراهن  روی فرش قرمز حضور نیافته بودند. لباس او با استفاده از پارچه خاص، نیازی به تزئین خاصی ندارد. کیف او به‌خوبی با لباس ست شده است. کت بدون آستینی که او بر روی لباسش پوشیده نیز لباس را از یکنواختی درآورده اما تزئینات دور حلقه آستین او در لباس گم است و به چشم نمی‌آید که می‌توان آن را از لباس حذف کرد. همچنین استفاده از شال ساده به درخشش لباس بیشتر کمک می‌کرد. لباس او از «خانه مد الین» است.

این مطلب را از دست ندهید  استایل چرم از 1900 تا امروز

پریناز ایزدیار، جشنواره فیلم فجر

او برای فیلم «متری شش و نیم» با استایلی مینیمال و فوق‌العاده ظاهر شد. او با کت کرم رنگ و طرح پیچازی (Glen plaid) درکنار آیتم‌های مشکی درخشید. دامن پیلی‌دار نیز استایل او را رسمی‌تر کرده است. اکسسوری‌های استفاده‌شده در استایل او نیز با یکدیگر همخوانی دارند. تنها نکنه منفی لباس، دو آویز گلوله شکل در کمر کت است که ظاهرا نه عملکرد خاصی دارد نه باعث زیبایی و تکمیل لباس شده است.

پریناز ایزدیار، جشنواره فیلم فجر

هانیه توسلی:

استفاده از شلوار جین در این استایل با توجه به موقعیت و ترکیب با پارچه چهارخانه جالب نیست. همچنین استفاده از پارچه چهارخانه و خط‌های افقی غالب در مانتو بدون هیچ تزئین و ترکیب خاصی، چشم را آزرده می‌کند و لباس را تبدیل به روپوش کرده است. او می‌تواست با ترکیب پارچه‌ای ساده‌تر، روی طرح پارچه لباس خود تاکید بیشتری کند و زیبایی بصری خلق کند. در مجموع استایل او بسیار معمولی است و مناسب فرش قرمز نیست.
هانیه توسلی، جشنواره فیلم فجر

مهرداد صدیقیان:
او با اختلاف بسیار از تمامی بازیگران جشنواره امسال خوش‌پوش‌تر بوده و فکر و دقت‌نظر بیشتری بر روی استایلش داشته است. او با ترکیب شلوار جین که آیتمی کژوال است با کت تک، استایل خود را رسمی کرده است. او از اکسسوری‌ها نیز غافل نشده و عینک خود را با لباسش ست کرده است. استایلیست او مانند شب‌های گذشته «سپیده مرتضوی» است. شلوار او از برند  pepejeans و عینک از Culture and Gross است.

مهرداد صدیقیان، جشنواره فیلم فجر

نکته: استفاده درست و به‌جا از آیتم‌های ساده و کژوال می‌تواند علاوه بر خاص‌کردن ظاهر شما، ترکیب جدید، رسمی و مناسب پدید آورد که این توانایی استایلیست را می‌رساند.

نوید محمدزاده:

او برای فتوکال فیلم «سرخپوست»، با استایل خاص خود ظاهر شد. ترکیب شلوار جین و کت تک با استفاده از ترکیب رنگ پلیور و کفش و کمربند، استایلی جدید و مختص او به وجود آورده است.

نوید محمدزاده، جشنواره فیلم فجر

برای فتوکال فیلم «متری شیش و نیم»، او کلاه و کت خود را باهم ست کرده است. برای بهترشدن این استایل می‌توانست از شلوار توسی رنگ استفاده کند. کفش او نیز با این استایل هماهنگی ندارد.

نوید محمدزاده، جشنواره فیلم فجر

ستاره پسیانی:

او در شب هشتم، با استایلی خیره‌کننده ظاهر شد. طراحی خاص لباس او را «آنا ثانی» انجام داده است. شال او نیز در عین سادگی به‌خاطر فرم پلیسه‌دارش تنوع ایجاد کرده است.

ستاره پسیانی، جشنواره فیلم فجر

روز نهم:

 

مهرداد صدیقیان:

او با کتی با طرح مشابه به استایل روزهای قبل خود در کاخ جشنواره حاضر شد. شال‌گردن، آیتم جدید استایل او بود. انتخاب او برای شلوار جین، مناسب با کت او نیست.

مهرداد صدیقیان، جشنواره فیلم فجر

مهناز افشار:

او کت‌وشلواری بر تن کرده بود که طبق گفته خودش، طراحی و دوخت آن را خواهر همسرش«سالیا کالکشن» انجام داده است. پارچه لباس طرح زیبایی دارد اما استفاده غالب از آن، لباس را تبدیل به یک سرهمی روپوش‌مانند کرده است. ضمن اینکه کت او طرح و برش خاصی نیز ندارد و یک کت ساده است. کت در تن او خوب ننشسته و روی کمر او گشاد ایستاده است. پیشنهاد مدوپیا برای بهتر شدن این استایل: استفاده از پارچه مکمل در لباس و انتخاب الگوی رسمی‌تر برای کت‌وشلوار که به جذابیت پارچه بیافزاید.

مهناز افشار، جشنواره فیلم فجر

روز دهم:

 

بهرام رادان:

با استایلی رسمی و بدون چالش ظاهر شد. از ایرادهای استایل او می‌توان به ست نبودن شلوار با کت اشاره کرد. برای حل این ایراد، او می‌توانست از پیراهن مشکی در زیر کت خود استفاده کند.

بهرام رادان، جشنواره فیلم فجر

مهناز افشار:

او بار دیگر با لباسی از «سالی رامین» حضور یافت. ترکیب رنگ‌های خاکی و زیتونی، استایل متفاوتی برای او به وجود آورده است. اما رنگ شال و کفش او با لباس او هماهنگی زیادی ندارند و می‎توانست انتخاب‌های بهتری داشته باشد.

مهناز افشار، جشنواره فیلم فجر

بهنوش طباطبایی:

او با استفاده از پارچه مخمل اکلیلی که پارچه‌ای رسمی است و ترکیب آن با رنگ سبز، استایلی شیک و رسمی داشت. همچنین اکسسوری‌های مورداستفاده او، استایلش را از یکنواختی خارج کرده است. استایلیست او «الهام حدادی» است.

بهنوش طباطبایی

هستی مهدوی‌فر:

او نیز با استایلی از «الهام حدادی» روی فرش قرمز ظاهر شد. استایلی شیک، رسمی و جدید با استفاده از تلفیق کت بلند و شلوار و استفاده از جلیقه، همچنین از زنجیر ساعت به‌عنوان اکسسوری. کیف او از برند «هانیه ذهبی» است.

هستی مهدوی فر

اختتامیه:


الناز شاکردوست:

او با پوششی بدون چالش و ساده برای دریافت سیمرغ خود بر روی صحنه رفت. تنها اکسسوری مورداستفاده او، انگشترهای او بود و تنها از طرح پارچه برای تنوع لباس خود استفاده کرده بود. مانتوی او، راسته و بدون طرح خاصی است. با توجه به خوش‌پوش و استایلیش‌بودن او، انتظار می‌رفت که با استایلی منحصربه‌فرد در شب اختتامیه حاضر شود.

الناز شاکردوست، اختتامیه جشنواره فیلم فجر

هوتن شکیبا:
او نیز با استایلی مونوکروم و مشکی، بدون استفاده از آیتم یا اکسسوری، استایل بدون ریسکی داشت. او می‌توانست انتخاب هوشمندانه‌تر و رسمی‌تری برای چنین رویدادی داشته باشد.

هوتن شکیبا، اختتامیه جشنواره فیلم فجر

به این مطلب امتیاز دهید

2 دیدگاه در “بررسی استایل بازیگران در سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر

فوق العاده بود خسته نباشید❤

ممنون بسیار خوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب