Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

سقوط یک فرشته! در فشن شو ویکتوریا سیکرت

4.26/5 (39)

در شب سه شنبه 7 آذرماه، میلیون ها نفر در جهان شاهد سقوط یک فرشته بودند!  این اتفاق در اواسط فشن شو ویکتوریا سیکرت که از شبکه  CBS در حال پخش بود افتاد. این سوپر مدل، مینگ شی (Ming Xi)، پایش به شنل سفیدرنگ لباسش گیر کرد و به زمین خورد. در حال حاضر افتادن  و سپس بلند شدن و لبخند زدن این سوپر مدل در صدر اخبار مربوط به مد قرار گرفته و در میان تمام زرق و برق های این فشن شو بزرگ، تبدیل به به یادماندنی ترین بخش آن شده است.

افتادن انجل ویکتوریا سیکرت

مینگ شی قبل از ورود به صحنه رو به دوربین ها درباره ی هیجانش از این که در شانگهای و در وطنش است سخن گفت و این که خانواده اش هم در آنجا حضور دارند و سپس مثل بقیه مدل ها به روی صحنه رفت. پس از مدت کوتاهی پاشنه کفشش به شنل بلند لباس گیر کرد و به زمین خورد.

افتادن فرشته ویکتوریا سیکرت

اما آن چه توجه همه را به خود جلب کرده، لبخند مینگ شی است که در تمام مدت آن را حفظ کرد و توانست از پس این شرایط سخت بربیاید.هرچند در پشت صحنه شروع به گریه کردن کرد. اما پس از آن ادوم جی‌آر که قبل از ورود مینگ شی به صحنه در حال اجرای یک آهنگ بود، به پشت میکروفون آمد و گفت: «این اتفاق ها برای بهترین ها هم پیش می آید. اگر هفت بار به زمین خوردی برای هشتمین بار بلند شو.»

مینگ شی

در شبکه های اجتماعی نیز بسیاری برای حمایت از او به صفحه اینستاگرامش رفته و جملاتی مثل «همه سقوط می کنند،حتی فرشته ها» و «به راهت ادامه بده» را برای دلگرمی او نوشتند. پس از این اتفاق بسیاری از هنرمندان و سلبریتی ها در شبکه های اجتماعی خود، مینگ شی را به خاطر آن که توانست از پس چنین لحظه سختی بربیاید تحسین کردند.

این مطلب را از دست ندهید  حسین چالایان؛ یک طراح آینده نگر

منبع: USAtoday

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ