راز زیبایی خانم های کره ای ها

روش مراقبت از پوست ۱۰ مرحله ای کره ای ها

بار ها پیش آمده که زمانی که سن یک بازیگر کره ای (چه خانم ،چه آقا) را فهمیدیم، تعجب کردیم، چون اکثر کره ای ها تقریبا ۱۰ سال کوچک تر از سن واقعی ایشان به نظر می رسند. کره ای ها پوست جوان و سالمشان را مدیون ژنتیک، تغذیه صحیح و روش ۱۰ مرحله ای مراقبت از پوست که هم خانم ها و هم آقایان برای مراقبت از پوستشان انجام می دهند هستند.

این ده مرحله ، همان مراحل اصلی مراقبت از پوست است که کامل تر شده است و تمامی مراحل پاکسازی، لایه برداری و رطوبت رسانی را شامل می شود.

۱۰ مرحله ی مراقبت از پوست کره ای

مرحله اول، پاک کردن صورت با پاک کننده روغنی

در مرحله اول آرایش پاک می شود و کل نواحی صورت و گردن با پاک کننده ای که پایه روغنی دارد ماساژ داده می شود. پاک کننده هایی که پایه روغنی دارند تا اعماق منافذ پوست نفوذ می کنند و پوست کاملا پاکسازی می شود.

مرحله دوم، پاک کردن صورت با محلول پاک کننده (پایه آب)

بعد از مرحله اول به پاک کننده ای با پایه آب نیاز داریم تا فرایند پاکسازی صورت را تکمیل کند.

مرحله سوم، لایه برداری

زمانی که منافذ پوست به پاکسازی شد، زمان از بین بردن لایه های مرده پوست است. دقت کنید به دلیل این که این مراحل هر روز و روزی دوبار انجام میشود، لایه بردار باید لایه بردار سبک و ژلی باشد و زیاد بر پوست ماساژ داده نشود و چند دقیقه روی پوست بمانند.

مرحله چهارم، تونر

تونر ها محلول هایی با پایه آب هستند. درست بعد از پاک سازی و لایه برداری، استفاده از تونر رطوبت لازم را برای جذب بهتر مرطوب کننده ها و سرم ها به پوست می رساند.

مرحله پنجم، اسانس

اسانس ها، محلول هایی بین تونر و سرم هستند و به قلب این مراحل ده گانه شهرت دارند. کاربرد اصلی این اسانس ها رطوبت رسانی و کمک به پوست برای بازسازی سلول ها است.

مرحله ششم، مرحله درمانی

در این مرحله بسته به نوع پوست روش های درمانی پوست انجام میشود. به طور مثال برای سن بالای ۲۵ سال، محصولات ضد چروک و سفت کننده پوست استفاده می شود یا برای پوست های چرب از ضد جوش ها استفاده می شود.

مرحله هفتم، ماسک های کلاژن

راز زیبایی خانم های کره ای
ماسک کلاژن

ماسک های کلاژن در اصل برگه هایی با فرم صورت هستند که حاوی مقدار زیادی سرم می باشند. تفاوت این ماسک ها با سرم این است که در مدت زمانی که این ماسک ها بر صورت گذاشته می شوند‌(۱۵-۲۰ دقیقه) سرم آن خشک نمی شود و بر پوست می ماند.
بعد از برداشتن این ماسک ها نیازی به شستن صورت نیست.

مرحله هشتم، کرم دور چشم

ناحیه دور چشم ها از ظریف ترین و حساس ترین نواحی پوست صورت هستند. به همین دلیل به مراقبت ویژه ای نیاز دارند. برای سن بالای ۲۵ سال از کرم دور چشم ضد چروک و قبل از این سن از کرم های رطوبت رسان، ضد پف و تیرگی استفاده کنید.

مرحله نهم، مرطوب کننده

کره ای ها حتی بعد از استفاده از اسانس، ماسک و سرم ها نیز از استفاده ی کرم مرطوب کننده نمی گذرند. کرم مرطوب کننده از آخرین مراحل این روش است.

مرحله دهم، ضد آفتاب

استفاده از ضد آفتاب، از کودکی برای کره ای ها تبدیل به عادت شده است. هم خانم و هم آقایان قبل از خارج شدن از خانه ضد آفتاب استفاده می کنند و هر دو ساعت آن را تجدید می کنند.

4.74/5 (88)

به این مطلب امتیاز دهید

0 1 2 3 4 5

2 thoughts on “روش مراقبت از پوست ۱۰ مرحله ای کره ای ها”

 1. سلام
  .
  من از گوگل اتفاقی اومدم اما جالبه برام 30 دقیقست اینجا دارم
  .
  با اجازتون اینجا برای دوستم تو واتس اپ فرستادم
  .
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
error: محتوای محافظت شده