Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

راهنمای استفاده از کمربند برای داشتن یک استایل جذاب

4.61/5 (57)

پیش‌تر در صفحه‌ی اینستاگرام مدوپیا در مورد کمربند و اهمیت آن در استایل صحبت کردیم. در این مطلب به تفصیل بیشتری در مورد این اکسسوری و روش‌های استفاده‌ی درست از آن برای خلق استایلی جدید می‌پردازیم.
کمربندها از کارآمدترین اکسسوری‌های خانم ها و هم آقایان هستند.  اگر کمر پیراهن یا مانتوی شما به خوبی بر روی بدن شما فیت نمیشود، اگر تاپ و شلوار شما زیادی برای دورهمی دوستانه ساده است و در خیلی از موارد دیگر، می توانید از یک کمربند خوب استفاده کنید.  نه تنها کمربند برای زرق و برق دادن به استایلتان می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، بلکه برای دادن ظاهری جدید به لباس‌های همیشگیتان هم می‌تواند کمک خوبی باشد.

ممکن است برای هر اندامی استفاده از کمربند درست نباشد. اگر کمر به نسبت پهنی دارید، شاید استفاده از کمربند تاکید نادرستی بر ایرادات شما داشته باشد. اما با راهکارهای دیگری که در مجله مدوپیا به آن پرداخته‌ایم، می توانید ایرادات خود را بپوشانید و جبران کنید.

بطور کلی در صنعت مد کمربندهای زنانه به دو دسته‌ی Skinny(نازک) و Wide (ضخیم) تقسیم می شوند.

اما هر کدام از این کمربند ها برای چه منظوری بهتر هستند؟

کمربندهای ضخیم استایلی خیری کننده‌تر و البته فشن‌تر به شما می دهند.
کمربندهای نازک بیشتر برای استفاده‌های روزمره مناسب هستند و ظاهری سنگین‌تر، شیک و البته فرهیخته‌تر به شما می‌دهند.

توجه کنید که اگر کمر کوتاهی دارید و قد شما از 160 سانت کوتاه‌تر است، ترجیحا از کمربندهای نازک استفاده کنید. چرا که استفاده از کمربندهای پهن باعث میشود قد شما کوتاه‌تر به نظر برسد.

  • راهنمای استفاده از کمربند
    در این بخش به چند توصیه برای استفاده‌ی درست از کمربند می‌پردازیم.

به این مطلب امتیاز دهید

این مطلب را از دست ندهید  تست استایل شناسی - استایل شما جزو کدام دسته قرار میگیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ