Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

خانم های لاغر بخوانند!

4.23/5 (166)

در ادامه مطالب در مورد اندام های با فرم مختلف  این بار به سراغ افراد لاغر رفته ایم و یک سری نکات کلی در مورد لباس پوشیدن و انتخاب لباس برای این دسته از افراد می گوییم. (قبلا در مورد خانم های با سایز بالا گفته بودیم امروز نوبت لاغر هاست).

صنعت مد و همه ی جنبه هایش اعم از فشن شو ها ، کمپین ها ، مدل ها و…  این تاثیر ذهنی را بوجود آورده اند که برای اینکه هر لباسی که می خواهید بپوشید، حتما باید لاغر باشید ! اما این حرف درست نیست. حتی افراد لاغر هم بهتر است که از پوشیدن بعضی از لباس ها دوری کنند .

 

نکات کلی

برش مناسب

مهمترین نکته این است که شما اندام خود را بشناسید. بدانید که کدام قسمت های بدن شما لاغر تر است و دوست دارید که کدام بخش ها پرتر به نظر بیاید. شاید لازم باشد از شومیز ها و پیراهن های گشاد تر استفاده کنید، پس ایجاد تعادل در اندام، کلید اصلی است .

آستین ها را دست کم نگیرید

آستین ها برای اینکه حجم به شانه های شما اضافه کنند، فوق العاده هستند و از دامن های پفی و خمره ای و شلوار هایی که در قسمت ران گشاد هستند غافل نشوید. اگر هم بالا تنه ی لاغری دارید ، حتما از شلوار ها، دامن ها، کفش های رنگی استفاده کنید. اینجوری توجه بیشتر به پایین تنه ی اندام شما جلب میشود . اما لباس های خیلی تنگ و لباس های خیلی گشاد نپوشید که اصلا کمکی به ظاهر شما نمی کنند. در عوض از شلوار های بوت کات زیاد استفاده کنید.

این مطلب را از دست ندهید  کیارا فرانی کیست ؟
شلوار های بوت کات
شلوار های بوت کات

راه راه بپوشید

با تشکر از کوکو شانل که پیراهن و تیشرت های راه راه را در دنیای مد تثبیت کرد. این پیراهن ها با طرح های افقی برای اینکه اندام شما را پرتر نشان بدهند ، عالی هستند و هیچوقت هم از مد نمی افتند!
پس خیالتان راحت! فقط از پیراهن های مشکی یک دست یا راه دار هایی که مشکی زیادی دارند ، دوری کنید. مشکی دوست شما نیست .

پیراهن های راه راه
پیراهن های راه راه

کمربند ، باریک یا پهن ؟

هردو! هردو فوق العاده اند . یک تاپ و پیراهن تقریبا گشاد به اضافه ی یک کمربند پهن ظاهر فوق العاده ای ایجاد می کنند . پس تا آنجا که ممکن است از این اکسسوری استفاده کنید .

استفاده از کمربند
استفاده از کمربند

دامن ، درمان پاهای لاغر

در تابستان که هوا گرم تر است، اگر پاهای لاغر خود را زیاد دوست ندارید می توانید از پیراهن ها و دامن های ماکسی استفاده کنید. هم قد شما بلند تر به نظر میاید و هم پاهای شما را می پوشاند. دامن های جذبی که کمی زیر زانو هستند به طرز معجزه آسایی پاهای شما را پر تر نشان می دهند .

 

دامن های بلند
دامن های بلند

نکته ی آخر

اکسسوری ها دوستان شما هستند پس تا می توانید استفاده کنید.

فعلا این نکات را از ما داشته باشید تا در روز های آینده باز هم از نحوه ی لباس پوشیدن برای اندام های لاغر بگوییم.

به این مطلب امتیاز دهید

1 دیدگاه در “خانم های لاغر بخوانند!

همه مواردی که فرمودین صحیح است ولی ایرانیا که با مانتو هستن چطوری باید لباس بپوشن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ