Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ترندهای برتر کفش برای بهار ۲۰۱۸

4.44/5 (27)

کفش یکی از اصلی ترین بخش لباس روزانه ماست. هر سال در هر فصل شاهد طراحی های خارق العاده و منحصر به فرد کفش توسط طراحان هستیم. امسال در بهار، کفش ها ویژگی خاص خود را دارند و خود را با سایر اکسسوری ها متمایز کرده اند و به تنهایی با شکوه جلوه می کنند. در این پست مدوپیا اختصاصاً کفش های بهار ۲۰۱۸ را بررسی نمودیم.

بوت ها برای راه رفتن طراحی شده اند

حقیقتا بوت ها فصل خوبی رو پشت سر نگذاشته اند. مدرک این حقیقت نیز شمار عظیم بوت های پاشنه کوتاه هستند که در شو های Chloé, Dries Van Noten, و Givenchy مشاهده می کنیم. واقع بین که باشیم زن مدرن امروزی به مکان های متفاوتی می رود و نیاز به کفشی دارد که در هر جا با آن راحت باشد.
اما تمام این ها دلیل بر زیبا نبودن و شگفت انگیز نبودن بوت های این فصل نیست.
با هم برترین بوت های این فصل را مرور می کنیم:

اگر میخواهید کفش پاشنه بلند بپوشید، میتوانید انتخابی کلاسیک داشته باشید

اگرچه همان طور که گفته شد امسال کفش پاشنه بلند مد نیست و اکثر طراحان به طراحی کفش های پاشنه کوتاه روی آورده اند، ولی اکثر زنان علاقه خاصی به کفش های پاشنه بلند دارند، به همین روی، طراحان ،کفش های پاشنه بلند منحصر به فردی طراحی کرده اند.
در کالکشن Off-White شاهد تاثیرپذیری طراح آن، Virgil Abloh، از پرنسس دیانا هستیم.
در عین حال که بسیاری از این کفش ها فرم کلاسیک و قدیمی دارند، بسیاری از طراحان مانند Christopher Kane و Balenciaga طراحی های خاص و جدیدی داشته اند.

با سوپر اسنیکر ها آشنا شوید

در فشن شو های بهار امسال شاهد اسنیکرهای جالب و عجیبی هستیم که در عین حال بسیار دوست داشتنی اند و ترند شده اند و توجه ها را به خودشان جلب کرده اند.
در کالشکن مردانه پاییز ۲۰۱۷،Balenciaga ، از اسنیکیری رونمایی کرد تحت عنوان ” dad-core” که لقب پدرانه ترین کفش را گرفت و هنوز هم در بهار امسال ترند است. این کفش مختص جنسیت خاصی نیست و برای همگان زیباست.

به این مطلب امتیاز دهید

این مطلب را از دست ندهید  شناخت و بررسی متدوال ترین یقه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ