Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

با شلوار جین چه کفشی بپوشیم

4.25/5 (52)

کفش در استایل نقش مهمی را ایفا میکند .و به سادگی میتواند یک تیپ ساده را به استایل فوق العاده ای تبدیل کند .و همینطور برعکس، یک انتخاب کفش اشتباه تمام زحمات شما برای داشتن ظاهری عالی از بین میبرد. پس باید در انتخاب کفش ها دقت کنیم .با هر مدل شلواری  اعم از اسلیم ، جذب و چسبان ، بوت کات و دمپا و غیره کفش به خصوصی باید پوشید . که با رعایت چندین نکته مطمئنا از پس انتخاب کفش درست بر می آیید .

با شلوار جین تنگ چه کفشی بپوشیم؟

امروزه شلوار های تنگ و چسبان بسیار مد است .و معمولا هر آقایی هم در کمد خود یک دست شلوار جذب دارد .شلوار های جذب برای استایل خوب بسیار مهم هستند .بر خلاف نظر عموم که فکر میکنند شلوار جذب با هر کفشی خوب میشود ، در انتخاب کفش برای این مدل باید بسیار دقت کرد .اگر کفش زیادیی زمخت و بزرگ باشد پا ها را عجیب و غریب و بد فرم نشان میدهد .برای این شلوار ها ، کفش های آکسفورد و یا پوتین های ظریف انتخاب مناسبی هستند و اگر تیپ اسپرتی دارید ، از کتانی هم میتوانید استفاده کنید .فقط این نکته را به یاد داشته باشید که کتانی زیاد بزرگ نباشد .

شلوار های جذب
شلوار های جذب
کفش مناسب شلوار جذب
کفش مناسب شلوار جذب

با شلوار جین اسلیم چه کفشی بپوشیم؟

شلوارهای اسلیم هم برای استایل های زیادی کاربرد دارند .از این رو دست ما برای انتخاب کفش باز تر است . اما همانطور که در شلوار های جذب گفتیم ، باید تعادلی بین شلوار و کفش برقرار باشد .یعنی به نسبت جذب بودن شلوار ، کفش هم باید ظریف تر باشد.اگر هم کفش زمخت انتخاب میکنید ، رنگ  تیره مانند مشکی بهتر است.

این مطلب را از دست ندهید  اکسسوری‌های مناسب برای آقایان (بخش اول)
کفش مناسب شلوار اسلیم
کفش مناسب شلوار اسلیم
شلوار های اسلیم
شلوار های اسلیم

 

با شلوار جین راسته چه کفشی بپوشیم؟

شلوار های راسته ، کلاسیک ترین نوع هستند .و هر آقای خوشپوشی هم باید در کمد خود داشته باشد.مزیت این شلوار ها این است که به راحتی ست میشوند و استایل های فوق العاده ای میتوان با آنها داشت .از آنجایی که این شلوار ها نه تنگ هستند و نه گشاد ، پس دیگر لازم نیست نگران اندازه کفش و بر هم خوردن نسبت بین شلوار و کفش باشید .

کفش مناسب شلوار راسته
کفش مناسب شلوار راسته
شلوار جین راسته
شلوار جین راسته

به این مطلب امتیاز دهید

3 دیدگاه در “با شلوار جین چه کفشی بپوشیم

لطفاً این مطلب رو در مورد خانم‌ها هم بیان کنید.
با سپاس

بعضی هاشون واقعا زشتن فقط کافیه مد شه همه میپوشن.

خخخخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ