فالوور اینستاگرام

چگونه یک بلاگر شویم (بخش دوم – چند ترفند برای افزایش تعداد دنبال کننده ها در اینستاگرام)

مطلب قبلی مجله در مورد پایه ای ترین مباحث بلاگر شدن بود.توضیح دادیم که هدف مشخصی را برای خودتان انتخاب کنید و حالا یک سری دیگر از تکنیک هایی که برای بلاگر شدن و افزایش دنبال کننده در اینستاگرام لازم دارید به شما میگوییم . قبل از هرچیزی مطلب قبلی مرتبط با این پست را بخوانید.(چگونه یک بلاگر شویم).مهمترین نکته ای که برای بلاگر شدن باید بدانید این است که مطمئن باشید که اگر کار شما به اندازه کافی خوب باشد ، مردم خود به خود شما را دنبال میکنند .پس به ارقام و تعداد دنبال کننده ها اهمیتی ندهید. و روی مسائل مهمتری تمرکز کنید .

 هر روز پست کنید

خیلی مهم است که دنبال کننده ها هر روز و یا اگر هم هر روز برای شما مقدور نیست ، حداقل هفته ای 5 پست از شما ببینند . اشکالی هم ندارد که روزی 2 یا 3 بار پست کنید ولی دقت کنید که فاصله ای چند ساعته بین پست ها باشد .

اینستاگرام
هر لحظه آماده عکس گرفتن باشید

از عکس بقیه استفاده نکنید

استفاده از عکس های خودتان خیلی تاثیر خوبی در افزایش دنبال کننده دارد .و اگر هم از عکس شخص دیگری استفاده میکنید ، حتما آن شخص را روی عکس ها تگ کنید .این کار باعث میشود اعتماد مخاطبین را بدست بیاورید .

اسکرین شات
اسکرین شات یکی از آسانترین راه ها برای دزدیدن عکس بقیه است

تقلب نکنید

برای افزایش فالوور هرگز از برنامه هایی که فالوور تقلبی ایجاد می کنند استفاده نکنید . اکثرا این برنامه ها درست کار نمیکنند و ممکن است حتی برنامه خطرناکی هم باشند . و فکر خرید فالوور را هم از خودتان دور کنید . چون مشخص میشود و اعتماد فالوورها را از دست میدهید. برای مثال عکس های اکانتی با 50 هزار دنبال کننده فقط 700 تا لایک دارد .و همچنین از تکنیک های دنبال کردن پشت هم و تعداد بالا و سپس آنفالو کردن هم دوری کنید . چون در بیشتر مواقع اینستاگرام متوجه میشود و شما را بَن میکند.

اکتیو باشید

بهترین روش برای جذب دنبال کننده در اینستاگرام این است که فعالیت مداوم داشته باشید .و سعی کنید که با بقیه کسانی که شما را دنبال میکنند یا شما آنها را دنبال میکنید ارتباط ایجاد کنید . عکس های آنها را لایک کنید ، استوری های آنها را ببینید و حتی پاسخ بدهید. از کامنت گذاشتن هم غافل نشوید. و کامنت هایی که برای شما گذاشته میشود را با دقت پاسخ دهید .

سلفی بگیرید

سلفی گرفتن هم تاثیر مثبتی در روند افزایش دنبال کننده های شما دارد . و مردم ارتباط خوبی با تصاویر چهره برقرار میکنند .برای سلفی های عالی هم حتما رو به نور و یا جلوی پنجره ای بایستید.

الهام بگیرید

مطمئنا که افراد و بلاگر های زیادی در شبکه های اجتماعی فعالیت میکنند که میتوانند منبع الهام خوبی برای شما باشند . هم اینستاگرام و هم پینترست هر دو منبع زیادی از این دسته از افراد هستند . این اشخاص را دنبال کنید و حتی از عکس های مورد علاقه تان اسکرین شات بگیرید تا هر وقت احتیاجی به ایده و الهام داشتید بتوانید از آنها استفاده کنید .

بیو را خلوت نگه دارید

در قسمت بیو اینستاگرام تا حد امکان خلاصه و کوتاه به معرفی خود بپردازید .در دنیای الان کمتر پیش میاید که کسی زمان بگذارد و تمام بیو را خط به خط بخواند .بیو را برای کارهای مهمتری مثلا قرار دادن لینکی به آخرین مطلب یا عکس از وبسایت خود نگه دارید.

عکس های با کیفیت

هرچقدر کیفیت و ظاهر عکس بهتر باشد ،توجه بیشتری به خود جلب میکند .رو به نور ایستادن را فراموش نکنید . در ساعات طلایی روز ، یعنی صبح و بعد از ظهر، عکس بگیرید .همچنین در بازار و اپ استور برنامه های ادیت عکس فوق العاده ای وجود دارد. برای مثال VSCO و Snapseed و.. .حتما آنها را دانلود کنید و صبوری به خرج دهید و کار با این برنامه ها را یاد بگیرید تا عکس های خود را ادیت کنید .البته خود اینستاگرام هم ادیتور خوبی برای عکس ها است .

دریا
عکس های با کیفیت بگیرید
اپلیکیشن ویسکو
اپلیکیشن ویسکو
اپلیکیشن اینستاگرام
اپلیکیشن اینستاگرام
اپلیکیشن اسنپ سید
اپلیکیشن اسنپ سید
5/5 (10)

به این مطلب امتیاز دهید

0 1 2 3 4 5

2 thoughts on “چگونه یک بلاگر شویم (بخش دوم – چند ترفند برای افزایش تعداد دنبال کننده ها در اینستاگرام)”

  1. من يه سوال داشتم ميخواستم بدونم چجوري ميشه با بلاگر ها ارتباط بر قرار كرد و تو ايونت هايي كه ميرن شركت كرد و چجوري ميشه از اين كار درامد داشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 18 =

Scroll Up