Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

آنا وینتور ، سردبیر مجله ووگ را بیشتر بشناسید

4.56/5 (18)

از تاثیر گذاران دنیای مد ، سردبیر های مجله ها  و سرویس های خبری هستند . و زمانی که صحبت از سردبیر می شود ، اولین اسمی که به ذهن همه می آید ، آنا وینتور ، سردبیر مجله ووگ است . مطلب امروز ما هم به این شخصیت برجسته در دنیای مد اختصاص دارد و سعی داریم 10 موردی که ممکن است در مورد آنا ندانید را به شما بگوییم .

آنا را همه با عینک های دودی و مدل موی همیشگی اش می شناسند . و اکنون نزدیک به 30 سال است که سردبیر مجله ووگ است . از خصوصیات اخلاقی او می توان به اخلاق نه چندان دوستانه اش و علاقه اش به دستور دادن اشاره کرد . و همین باعث شد به او لقب وینتور هسته ای (Nuclear Wintour ) را بدهند.( فیلم “شیطان پرادا می پوشد”  هم با الهام از زندگی این سردبیر سختگیر ساخته شده است .پیشنهاد می کنیم که حتما ببینید.)

از زمانی که نوجوان بوده برای مجله های مد در بریتانیا کار می کرده است و زمانی هم که به آمریکا آمد برای مجله ی House & Garden  و New Yorker  شروع به کار کرد و بعد  بار دیگر به بریتانیا آمد و سردبیر مجله ووگ بریتانیا شد  تنها یک سال بعد از این مقام به آمریکا آمد و برای مجله ووگ آمریکا شروع به کار کرد . آنا زمانی که به ووگ آمد تغییرات زیادی ایجاد کرد ، تغییراتی که خیلی خوشایند همکارانش نبود .

بریم سراغ نکات

شماره 1

آنا نزدیک به 20 سال است که از یک مدل کفش استفاده می کند . ترجیح او مانولو بلانیک هایی با پاشنه ی کوچک و بند های مورب است . معمولا هم رنگ های کرم و رنگ بدن استفاده  می کند .

این مطلب را از دست ندهید  معرفی سارا سامپایو ، فرشته‌ی ویکتوریا سیکرت و شش راز زیبایی او

شماره 2

آنا وینتور عاشق تنیس است .در تمامی مسابقات تنیس شرکت می کند و شایعاتی هم وجود دارد حاکی از اینکه آنا هر روز صبح قبل از رفتن به سرکار تنیس بازی می کند . و از دوستان نزدیک راجر فدرر است .

آنا به همراه راجر فدرر
آنا به همراه راجر فدرر

شماره 3

وینتور زمانی که نوجوان بود ، از مدرسه اخراج شد .دلیلش هم این بود که آن زمان مدارس قوانین سرسختی برای لباس هایی که دانش آموزان می پوشیدند گذاشته بودند . و قد دامن ها نباید از زانوها کوتاهتر میشد . البته وینتور همیشه از این قانون فراری بود و سر انجام هم به همین دلیل از مدرسه اخراج شد .

آنا وینتور در جوانی
آنا در نوجوانی

شماره 4

آنا وینتور سالانه 200 هزار دلار خرجی لباس از ووگ می گیرد .و همیشه یک مرسدس کلاس اس به همراه راننده در اختیار اوست .

 

آنا وینتور در مت گالا 2017
آنا وینتور در مت گالا 2017

شماره 5

او از آدم هایی با شخصیت قوی خوشش می آید. پس اگر زمانی قرار شد که با وینتور کار کنید ، بدانید که باید شخصیت قوی و برجسته ای داشته باشید .خودش می گوید ترجیح میدهد با کسی کار کند که با او مخالفت کند و به بحث بنشیند نه اینکه همیشه با نظرات او موافقت کند.

آنا وینتور به همراه میشل اوباما
آنا وینتور به همراه میشل اوباما

شماره 6

از زمانی که 14 سالش بوده ، همین مدل مو را داشته است .و شایعاتی وجود دارد که می گوید آنا روزی 2 بار موهایش را سشوار میکشد تا ظاهر موهایش خراب نشود.

مدل موی آنا وینتور
آنا وینتور و مدل موی معروفش

شماره 7

زمانی که برای مجله هارپرز بازار  کار میکرد ، اخراج شد .ولی این به معنای شکست برای او نبود. بعد از این اتفاق به مجله ووگ آمد و سردبیر شد.

شماره 8

کتاب مورد علاقه اش غرور و تعصب است و از عنکبوت ها می ترسد .و سریالی که همیشه میبیند ،Homeland  است .

این مطلب را از دست ندهید  همه چیز درباره هدی بیوتی، تاثیرگذارترین بلاگر زیبایی در اینستاگرام

شماره 9

احتمالا از وینتور و ظاهر او انتظار می رود که سبک کلاسیک یا موسیقی های به روز را گوش بدهد ، اما وینتور عاشق موزیک های خواننده فقید ، باب مارلی است .و حتی گفته شده که باب مارلی را از نزدیک دیده است .

شماره 10

برخلاف خیلی از افرادی که در صنعت مد فعال هستند و درگیر مسائلی مانند اعتیاد و اور دوز ، وینتور هرگز مشروبات الکلی مصرف نمیکند!

منبع با دخل و تصرف : Alux

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ