Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

از خرید کردن نترسید! (راهنمای خرید برای آقایان با سایز بزرگ)

5/5 (1)

اگر سایز بالایی دارد و یا اصطلاحا پوشاک سایز بزرگ استفاده میکنید ممکن است که برای شما پیش آمده باشد که موقع خرید به مشکل بر بخورید ، لباس سایز مناسب خود  پیدا نکنید یا سایزی که بر روی لباس خورده است ، درست نیست و همچنان برای شما کوچک است  و احتمالا زمانی که لباس مناسب خود را پیدا می کنید، چندین دست از همان لباس را می خرید که تا چند وقت از خرید لباس راحت باشید.

تصمیم داریم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم تا هنگام خرید راحت باشید و لباس های یک شکل و یک رنگ نپوشید.

 

مهم ترین نکته در لباس پوشیدن این است که  دقت کنید  لباس فیت تن شما باشد . نه زیادی تنگ و نه زیادی گشاد. فکر نکنید که بعد ها می خواهید رژیم بگیرید ورزش کنید پس این لباس سایز شما می شود ! نه.سایزی که الاان هستید خرید کنید.  لباس های گشاد هم نپوشید ، شما را از انچه که هستید چاق تر هم نشان می دهد .راه های زیادی هست برای اینکه تشخیص بدهید لباس سایز شما هست یا نه.

راه اول :

از کسی (ترجیحا خوش سلیقه) بخواهید که همراه با شما به خرید بیاید . تا شما را راهنمایی کند تا لباس سایز مناسب خود را پیدا کنید .

راه دوم :

برای بررسی اینکه پیراهن برای شما تنگ است یا نه  بیینید میتوانید انگشتان خود را بین یقه و گردن خود به راحتی حرکت بدهید یا نه .اگر نه ، پیراهن برای شما تنگ است .

راه سوم :

در هنگام خرید کت دقت کنید که زمانی که کت را می پوشید ، کنار دیواری بایستید ، اگر کت اندازه ی شما باشد ، نباید شانه ی کت به دیوار مماس شود. در این صورت کت برای شما بزرگ است و حتی خیاط هم نمی تواند کاری انجام دهد .

این مطلب را از دست ندهید  آقایان لطفا کمی تغییر در استایل خود ایجاد کنید!

از چه لباس هایی استفاده کنید؟

از پیراهن هایی استفاده کنید که بلند باشند . اگر مغازه ها را با دقت بگردید ، حتما همچین پیراهنی پیدا می کنید .مزیت این پیراهن ها این است که از داخل شلوار بیرون نمی آیند و لازم نیست هر لحظه نگران انها باشید .
در هنگام خرید شلوار دقت کنید که در ناحیه ران ها جا دار باشند . حتی اگر مجبور باشید یک سایز بزرگ تر بخرید . می توانید بعدا از خیاط بخواهید بخش هایی از  کمر شلوار را تنگ کند تا اندازه شما شود.
متناسب با فصل لباس بپوشید .شاید بعضی ها در روز های گرم هم از لباس استین بلند استفاده کنند اما این کار فقط توجه بیشتری به شما جلب می کند . از رنگ های خیلی جیغ و برجسته هم دوری کنید . و سمت رنگ های خنثی و ملایم و کمرنگ بروید.
در فصل های سرد هم سعی کنید از لایه های بیشتری استفاده کنید .مثلا یک پیراهن نه چندان ضخیم بپوشید و روی پیراهن خود یک کت تیره بپوشید . این جوری هم کت شما به چشم می اید و هم یک تصویر عمودی در ظاهر خود درست کرده اید که شما را کشیده تر نشان می دهد.
از اکسسوری ها می توانید بهره ی زیادی ببرید.
مثلا کلاه استفاده کنید ، عینک و ساعت وشال گردن توجه  ها را به خودشان جذب می کنند . از اکسسوری های استفاده کنید که خیلی کوچک نباشند و سایزی متناسب شما داشته باشند .در تیشرت ها، از یقه ی هفت شکل استفاده کنید. و در مراسم های رسمی از کراوات های پهن استفاده کنید.

این مطلب را از دست ندهید  اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن
لباس سایز بزرگ آقایان
استفاده از کراوات و جلیقه ی یقه هفت

 

 

پوشاک سایز بزرگ
استفاده از رنگ های ملایم

منابع :

Chubstr
theidleman
Wikihow

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ ǁ